3 godziny i 33 minuty, aby wbić 50 poziom w World of Warcraft

I1566256084964044

Blizzard zmienił system levelowania w World of Warcraft, który można podsumować w prosty sposób – jest znacznie szybciej. Zamiast wbijania 120 poziomów, aktualnie trzeba zdobyć jedynie 50. Shadowlands podniesie poprzeczkę o 10 poziomów, ale podobno nie sprawi, że będziemy musieli marnować długie godziny, aby je zdobyć.

Już teraz wiadomo, że czas potrzebny na zdobycie 50 poziomu jest niezwykle szybki, co jest miłą odmianą po tym, co było dotychczas w World of Warcraft. Streamer DesMephisto udowadnia jednak (po raz kolejny zresztą), że można zrobić to jeszcze szybciej. Pobił swój poprzedni rekord w expieniu o 44 minuty i tym razem zajęło mu to 3 godziny i 33 minuty. Tyle czasu potrzebował, aby wbić 50 poziom.

W ruch poszły wszystkie, dostępne w grze środki. Streamer wybrał klasę Death Knight, użył bonusu z okazji rocznicy World of Warcraft, a do tego odpowiednio rozplanował trasę i korzystał z dobrze przypisanego Hearthstone’a, ale również Garrison Hearthstone . Grał po stronie Alliance, jako Dark Iron Dwarf, więc w pełni wykorzystał możliwości Mole Machine. Nie zabrakło również Darkmoon Top Hat z 10% bonusem do expa.

Co ciekawe, niektórzy gracze postanowili przeszkodzić DesMephisto w pobiciu jego własnego rekordu, a mimo to, ten dokonał niemożliwego. Pełną analizę znajdziecie na WoWhead.

Trzeba przyznać, że 3 godziny i 33 minuty są imponujące. Ciekawe, czy DesMephisto jeszcze skróci ten czas!

Zobacz także

15 komentarzy