40 mln dolarów w błoto. Ostatnia wersja Elyon zamyka serwery

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
6 2192
40 mln dolarów w błoto. Ostatnia wersja Elyon zamyka serwery

Najpierw zamknięto południowokoreańską wersję. Potem zamknięto europejską/amerykańską wersję. Teraz z kolei dowiadujemy się o zamknięciu wersji SEA.

Tym samym znika ostatnie miejsce do “grania” w Elyon, a sama gra ostatecznie i definitywnie wymeldowuje się z gatunku MMORPG.

Po 27 kwietnia – gdy wersja SEA zostanie wyłączona – Elyon stanie się tylko wspomnieniem. Kosztującym 40 milionów dolarów, ale jednak wspomnieniem.

Najdrożsi Bohaterowie,

Z ciężkim sercem zespół Playpark pragnie ogłosić zakończenie usługi Elyon SEA z dniem 27 kwietnia 2023 r.

Ta decyzja nie była łatwa, ale po dokładnym rozważeniu doszliśmy do wniosku, że nie możemy już oferować gry MMORPG, którą Elyon starała się zapewnić.

W imieniu wszystkich zaangażowanych w prowadzenie usługi Elyon SEA, zespół Playpark chciałby podziękować wszystkim naszym Bohaterom za całe wsparcie i poświęcenie, jakie okazaliście nam w ciągu ostatniego roku.

Zamknięcie Elyon SEA było kwestią czasu. Nie da się istnieć i nie da się rozwijać gry bez oryginalnej wersji i bez wsparcia producentów.

Jeśli jakaś gra MMO jest zamykana w Korei Południowej, to na 99% to samo – prędzej czy później – czeka anglojęzyczną wersję.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube