40-ty frame pojawi się w Warframe w następnym tygodniu

Lqgestss94hkweqeogi7ov 970 80

Digital Extremes poinformowało, że w przyszłym tygodniu Warframe otrzyma kolejną aktualizację zawartości. Otrzymamy nową zbroję-frame’a oraz odnowione Jovian Concord.

Plains of Eidolon zostało zaktualizowane w kwietniu, zatem w maju przyszła pora na pewne zmiany w Gas City. Można nawet odnieść wrażenie, że są one mocniej widocznie niż na wspomnianej, otwartej strefie. Wymieniono grafikę, tekstury oraz udźwiękowienie.  Generalnie ma być ładniej, a przy okazji tereny mają idealnie nadawać się do uprawiania parkoura.

Nie mogło zabraknąć również nowego rodzaju przeciwnika, zadań, nieskończonego Disruption mode oraz całkiem sporego, uskrzydlonego bossa. Generalnie jest tego całkiem sporo, bowiem aktualizacja doda również ekwipunek oraz mody.

Poza tym, Warframe otrzyma 40-tego już frame’a. Tym razem otrzymamy Wisp, która określana jest, jako support. Aby ją odblokować, trzeba będzie pokonać bossa w Gas City. Pasywna zdolność zapewnia Wisp niewidzialność, kiedy tylko znajduje się ona w powietrzu. Może przywoływać pyłek, który buffuje sojuszników w różny sposób – w zależności od swojego koloru.

Wisp może wytworzyć przed sobą swoją imitację, która prowokuje przeciwników i do której można się teleportować. Potrafi również otworzyć portal do słońca, uwalniając w ten sposób niszczycielski strumień energii.  

Szczegółowe informacje oraz konkrety znajdziecie tutaj.

Zobacz także

3 komentarzy