59 godzin ciągłego grania w World of Warcraft. Gracz pobił Rekord Guinnessa

Dodany przez guru 4 miesiące temu
33 6589
59 godzin ciągłego grania w World of Warcraft. Gracz pobił Rekord Guinnessa

Panie i Panowie, mamy nowego Rekordzistę Guinnessa, jeśli chodzi o “najdłuższy maratonu gier wideo, grając w MMORPG” (najdłuższy maraton gier wideo w World of Warcraft).

Barnabás Vujity-Zsolnay z Węgier grał (nieprzerwanie) w World of Warcraft przez 59 godzin i 20 minut, poprawiając swój poprzedni rekord o ponad prawie dobę (35 godzin i 49 minut).

Zgodnie z zasadami każdego rekordu „najdłuższego maratonu” Barnabás uzyskał pięć minut odpoczynku po każdej nieprzerwanej godzinie gry. Tylko podczas tych przerw mógł jeść, drzemać i korzystać z łazienki.

Podczas bicia rekordu Pan Vujity-Zsolnay nie korzystał z kofeinowych wspomagaczy (pił jedynie wodę – 15 litrów), ale nawet bez tego pojawiły się problemy zdrowotne.

Przez brak snu po 45 godzinach pojawiły się mocne zawroty głowy i pierwsze halucynacje, ale mimo wszystko Węgier dobił do prawie 60-godzinnej sesji.

No i absolutnie nie żałuje tej decyzji:

Nie żałuję [poświęcenia tak dużej ilości czasu na grę], ale też nie polecam jej nikomu. Kocham tę grę i odzyskam rekord, jeśli kiedykolwiek zostanie pobity. Należy do mnie na całe życie – chcę, żeby wszyscy o tym wiedzieli.

Gratulacje, choć nikomu z was nie polecamy pobicia tego rekordu.


33 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube