72 godziny expienia… i “zabity” przez własnego kota

2022 01 07 162110

Na początek kilka słów wyjaśnienia.

“The Road to Ragnaros Hardcore” to specjalna inicjatywa (stworzona przez społeczność gry), która zyskała dużą popularność po premierze “Season of Mastery” w World of Warcraft Classic.

Cel jest prosty: osiągnąć 60 level i stawienie czoła Ragnarosowi bez żadnej śmierci na koncie. Gdy jednak wasza postać zginie… kasujecie ją i zaczynacie zabawę od nowa.

Jest to proste do sprawdzenia, ponieważ osoby biorące udział w “The Road to Ragnaros Hardcore”, muszą pobrać specjalny addon, który weryfikuje żywotność postaci oraz blokuje wszelkie elementy społecznościowe (nie możemy korzystać z Auction House, Mailboxów, trade'ów itd.). 


Tak właśnie dochodzimy do naszego bohatera,, który po 72 godzinach ciągłej zabawy zaliczył zgona… w iście absurdalny sposób.

Podczas walki z mobkami, w najbardziej newralgicznym momencie, jego własny kot wskoczył na klawiaturę, co spowodowało przełączenie ekranu gry, wypicie nie tej miksturki co trzeba, a konsekwencji śmierć postaci.

72 godziny poszły się… wiadomo co.

Mamy tylko nadzieję, że kotkowi nic się nie stało.

A poniżej zobaczycie kompilację innych śmierci innych graczy. Czasami aż trudno uwierzyć, w jak “ciekawy” sposób można zginąć.

Zobacz także

11 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz