90% negatywnych recenzji. New World bombardowany hejtem po zapowiedzi nowej wersji

Dodany przez guru około miesiąc temu
36 18973
90% negatywnych recenzji. New World bombardowany hejtem po zapowiedzi nowej wersji

Kilka dni temu miała miejsce zapowiedź New World: Aeternum – nowej (z nazwy) wersji gry, która wprowadza New World na konsole, ale która praktycznie eliminuje New World z gatunku Massively Multiplayer Online. 

Niestety New World: Aeternum nie spodobał się obecnym fanom Nowego Świata, co najlepiej widać po ocenach na Steamie.

Ostatnie recenzje (z ostatnich 30 dni) są Przytłaczająco Negatywne (10% pozytywnych, 90% negatywnych). To największe “bombardowanie” gry od czasu premiery. Nawet w czasach spektakularnych failów (kopiowanie przedmiotów, kopiowanie złota itd.) New World nie był tak krytykowany jak teraz.

https://store.steampowered.com/app/1063730/New_World/

Gracze czują się rozgoryczeni, rozczarowani czy wręcz oszukani. Amazon Games obiecywał, że “czerwcowe ogłoszenie” uratuje grę, odmieni negatywny trend i sprawi, że ludzie znowu pokochają ten produkt.

Tymczasem otrzymaliśmy zapowiedź nowej wersji, która – poza konsolą – nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian w rozgrywce. Nie mówiąc o wspomnianej powyżej eliminacji z gatunku MMO na rzecz Action-RPG, w którego można grać całkowicie solo oraz tego, że jesteśmy poniekąd zmuszeni dokupić dodatek “Rise of the Angry Earth” (bez tego nasz New World nie zmieni się w New World: Aeternum). 

Smutno się na to patrzy…


36 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube