9Dragons otrzyma zreworkowaną wersję od Papaya Play

Bg1

9Dragons kiedyś cieszyło się nie taką małą popularnością, również w Polsce. Społeczność wciąż gra w tego MMORPG-a, ale rozsiana jest po różnych wersjach gry. W pewnym momencie wydawało bowiem ten tytuł kilku wydawców, a do tego nie brakowało prywatnych serwerów. Teraz do tej puli dołącza Papaya Play, które również wyda własne 9Dragons.

9Dragons od Papaya Play będzie inne od dotychczasowych wersji gry. Wydawca podjął bowiem współpracę z twórcami gry, aby ją… zreworkować. W tym momencie nie ma mowy o odświeżonej szacie graficznej, a jedynie odnowionych systemach. Potwierdzono, że cały system rozwoju postaci zostanie od podstaw zmodyfikowany. Będziemy mieli więcej możliwości rozwoju bohatera i awansowania go na wyższe poziomy.

„Players can select from four different roles (Warrior, Healer, Nuker, and Hybrid), each with its own variation from the six clans. Each clan is affiliated with either the White or Black Band, and the conflict between the Black and White forms the core of the game’s PvP content. Complex item customization adds even more ways to make your character truly your own.”

Poziomy dungeonów zostaną zmniejszone z siedmiu do dwóch, a do tego pojawi się jeden, specjalny poziom z unikalnymi nagrodami. W ten sposób gracze mają faktycznie odczuwać, że wyzwanie jest bardziej wymagające. Deweloperzy zapewniają również, że prawdziwa zabawa w 9Dragons rozpocznie się po 150 poziomie, bowiem przygotowali nowe systemy.

9Dragons od Papaya Play wystartuje… nie wiadomo jeszcze kiedy. Zreworkowana wersja MMORPG-a otrzyma nowy serwer i już można zapisywać się do zabawy w ramach „pre-register”. Ponoć warto, bowiem w ten sposób otrzymacie Papaya Epithet, konto premium na 30 dni oraz pięć HuaTuo Panacea.

Zobacz także

3 komentarzy