Cały dzień do tyłu - problemy techniczne dopadły europejski serwer Allods Online

Dodany przez Ozonek ponad 10 lat temu
6 3234
Cały dzień do tyłu - problemy techniczne dopadły europejski serwer Allods Online

Allods Online może i często pojawiał się wśród faworytów do "Najbardziej niedocenianego MMORPG", lecz wątpię, aby gPotato zajęło podobne miejsce w spisie "Najbardziej niedocenianych wydawców".

Dzisiaj rano na serwerach odbyła się przerwa technicznej, podczas której coś się skiepściło. Niestety, nie zauważono tego od razu, a dopiero wieczorem. Ze względu na powagę błędu wydawcy byli zmuszeni do przywrócenia stanu serwerów (rollback) z 8:00 rano, co oznacza praktycznie cały dzień do tyłu dla aktywnych graczy.

[...] Jesteśmy zmuszeni przywrócić serwer do stanu z godziny 8:00.

  • 1. Jeżeli dokonaliście jakichkolwiek zakupów za monety butiku, kryształy premium, oraz złoto po godzinie 8:00, znikną one z Waszego ekwipunku. Jednak wydana waluta zostanie przywrócona do stanu sprzed godziny 8:00,co oznacza, że będziecie mogli zakupić je ponownie.
  • 2. Jeżeli dokonaliście po godzinie 8:00, jakichkolwiek zakupów za gPotato, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta w celu uzyskania rekompensaty. Prosimy wysłać zgłoszenie w kategorii: Allods Online/Gra i Błędy/Sklep gPotato
  • 3. Wykonane zadania oraz rozwój postaci uzyskany po godzinie 8:00, zostanie niestety cofnięty do stanu sprzed godziny 8:00. Przepraszamy, nie mogąc zaoferować żadnej rekompensaty w tej sytuacji. Zadania będą musiały zostać wykonane jeszcze raz.

Nie jest to zresztą pierwszy raz, gdy Allods Online boryka się z błędami, choć dawno już nie było aż tak poważnego przypadku, prowadzącego do rollbacku.

​*Ozonek


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube