Poznajcie szaloną Jinx, która wkrótce dołączy do League of Legends

Dodany przez Ozonek prawie 11 lat temu
23 11807
Poznajcie szaloną Jinx, która wkrótce dołączy do League of Legends

Zażyczyliście sobie newsów o nowych bohaterach w DOTA 2 i LoL w niedawnej ankiecie, to służę uprzejmie. Riot Games przedstawiło właśnie najnowszego championa, który zasili stawkę Ligi Legend.

Będzie nią Jinx, szalona i brutalna kryminalistka z Piltover, miasta, w którym porządek zaprowadza wprowadzona wcześniej Vi. Jej arsenał poke'ów oraz self buffów pasuje idealnie do roli carry na bocie (coś między Ashe a Ezrealem), choć z ostateczną oceną trzeba będzie poczekać, aż wpadnie w nasze ręce, bo może się okazać, że Jinx dobrze sobie radzi solo na midzie lub nawet na topie.

Od razu nasuwa się skojarzenie z Harley Quinn z nieco innego uniwersum, prawda? Muszę przyznać, że pomimo, iż wielkim fanem LoL'a nie jestem, to Vi jest moją ulubioną postacią do gry, więc pewnie pokuszę się i o jej barwną rywalkę.

Tak przy okazji: World Championship sezonu 3 dalej trwają w najlepsze i już jutro rozpoczną się mecze połfinałowe. SK Telecom T1 zmierzy się z Najin Black Sword, a Royal Club weźmie na siebie Fnatic.

Komu kibicujecie?

*Ozonek


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube