Przykłady questów z polskiej wersji językowej Allods Online

Dodany przez guru około 12 lat temu
11 8515
Przykłady questów z polskiej wersji językowej Allods Online

Jakby to powiedział Czesław Mozil: jest bardzo, bardzo lepiej.

Nie spodziewałem się aż tak dobrego „języka”, który jest ciekawy, brzmi ciekawie i nie sprawia uczucia, że rozmawiamy z automatycznym robotem, który w pamięci wbudowanej posiada tylko minimalny zasób słów.

Wszystkie rozmowy i NPC’ki brzmią naturalnie. Brawo.

Oto kilka przykładów, na wybranych questach.

Quest - Zapytaj Maurice'a o samopoczucie

A co, naprawdę tak strasznie wyglądam? Do licha... Ale mnie boli głowa... Chyba nie warto było wczoraj pić tyle wina. Albo... Co my tam piliśmy? Nic nie pamiętam...

Quest - Zaproponuj swoją pomoc

Dobrze, spróbuj, jeśli chcesz. Ale jestem niemal pewien, że nic nie wskórasz. Ani jeden z podobnych tobie poszukiwaczy przygód nie dostąpił zaszczytu jakiejkolwiek życzliwej odpowiedzi. Czerwiolicy proponują wszystkim wypełniać jakieś głupie polecenia i zupełnie nie chcą współpracować. Myślę, że ciebie też czeka takie chłodne przyjęcie. Och, moja głowa... Idź, skorzystaj z interkomu, jeśli chcesz poznać tych łajdaków. A ja, za pozwoleniem, spróbuję przypomnieć sobie szczegóły wczorajszego wieczoru... Mam nadzieję, że nie było tam nic takiego... nieprzyzwoitego... inaczej moja ukochana Cecile mnie zabije!

Quest - Zapytaj Historyka, co tu robi

Staram się poprawić kontakty z ludem znanym ci jako Czerwiolicy. To bardzo starożytna rasa. Wydaje mi się, że pamiętają jeszcze epokę Junów! Ale problem polega na tym, że są z nich straszne, nieprawdopodobne wręcz snoby! Ich pycha i niechęć do kontaktów po prostu porażają. Zupełnie nie chcą ze mną rozmawiać!

 

Quest - Otwórz portal za 185 złotych i 22 srebrne monety

Życzę zdrowia, towarzyszu! Wróg nie śpi! Za każdym kamieniem czyha drakonid. Tak więc działaj cicho, jak to się mówi, bez zbędnego hałasu.

Quest – Stóż Portalu

Rozumiem, nie każdy jest w stanie nasycić bezdenne gardło Dozorcy. Książę w swojej nieskończonej łaskawości pozwolił otwierać portal za pieniądze. Jemu, jak chyba rozumiesz, te pieniądze nie są potrzebne. To tylko symbol, do którego wszyscy przywykli. Po co niszczyć tradycję?...

Dodatkowe przykłady macie TUTAJ.

Zamknięte testy Allods Online PL ruszają wkrótce. Zapisy do CBT trwają TUTAJ.

 

guru

 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube