Stworzył 129 kont w World of Warcraft, na każdym z nich zrobił sobie 9 lvl Rogue Night Elfa, nazwał postacie "Moonlight Ghost" i zostawił je w dziwnych miejscach. Po co?

Missing

Po co? Może mu się nudziło, tak jak użytkownikowi-trollowi DzikiWonsz czy Bicia Koreanka? Tylko, że jego chiński odpowiednik stworzył 129, a nie 36 konta.

Na każdym z nich zrobił sobie Rogue Night Elfa, którego nazwał 月云鬼 - Yue Yungui (albo coś podobnego), co znaczy podobno Moonlight Ghost. Dziwne? Dziwniejsze jest raczej to, że każdą postać wyexpił do 9 lvl’a i zostawił ją… w dziwnym, niekiedy niedostępnym miejscu.

Pomyślicie pewnie, że to pewnie bot, albo AFK’er? Nie. Niektórzy ludzie byli tak zirytowani jego biernością, że próbowali nawet zlurować pod niego grupkę mobków, ale wtedy on… nagle ożywał i szedł w inne, równie głupie miejsce, choć nadal nie odzywał się ani słowem.

Co prawda, mówię o tym w czasie przeszłym, ale ten proceder cały czas trwa. Właśnie w tej chwili na jednym z chińskich serwerów zalogowany jest jakiś Yue Yungui-coś, który pozostanie tam przez następne kilka, kilkanaście godzin, aby jutro zmienić świat i przejść gdzie indziej. 

Jakieś pomysły, co do jego zachowania? Przecież to jest tak głupie, że aż straszne… Może istnieje jakaś mistyczna organizacja, o której nie mamy zielonego pojęcia, a która chce przejąć władzę nad światem? Zapraszam do komentowania. 

 

guru

 

 

Zobacz także

66 komentarzy