Tibia otworzy dwa nowe serwery z Open PvP i permanentnym 2x EXP i Skill

Dodany przez guru około 12 lat temu
22 23870
Tibia otworzy dwa nowe serwery z Open PvP i permanentnym 2x EXP i Skill

Z wielkim zainteresowaniem przyjąłem tą wiadomość, a to dlatego, że ostatnimi czasy… powróciłem do Tibii. Oczywiście w celach rekreacyjnych, by pozabijać (razem z bratem) paru noobków i poczuć to wspaniałe Open PvP:)

Macie postępni hejterzy:

Our plan is to put up two preview game worlds in the near future, one located in our European data centre, and the other in our American data centre. These two new worlds will be like regular Open PvP worlds at the beginning but with two major differences.

 

Moreover, double experience points and double skill training will be enabled permanently there.

Dwa nowe serwery mają być otwarte w niedalekiej przyszłości (nieoficjalnie mówi się o początku czerwca): jeden jako świat EU, drugi jako świat USA. Lecz na obu będzie obowiązywał PERMANENTNY (!!!) bonus do 2x EXP i 2x Skill Training. Oprócz tych dwóch rzeczy, światy będą funkcjonowały identycznie, co te stare: 

Except for these two differences, these game worlds will be exactly like all other game worlds. 

Niegłupie posunięcie, bo większość graczy Tibii zrezygnowała z Globala, właśnie na rzecz OTS'ów, na których expi się zdecydowanie szybciej. Ma to być ukłon w ich stronę...

Oba Game Worlds będą posiadały Open PvP – chwała Najaśniejszemu Panu, więc osoby, których PK przerasta powinny zostać na swoich dotychczasowych światach. A nie od dziś wiadomo, że nowe serwery to skupisko noobów i low lvl’owych użytkowników, więc Pekerów będzie cala masa (szukajcie mnie na Swamp Trollach w Venore).

Character world transfers will not be possible, players will neither be able to transfer to or away from those game worlds.

Na nowych światach nie będzie możliwości transferowania postaci, więc wszyscy – bez wyjątku – zaczniemy od 1 lvl.

Widzę, że na naszym FORUM zebrała się już ekipa na wspólną Gildię. 

Ktoś zamierza się pobawić? Zapraszam do komentowania. 

 

guru

 

UPDATE: Będą to serwery testowe, jednak żadnych wipe'ów nie będzie. 

 


22 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube