To ptak? To samolot? Nie, to tylko wściekły smok chcący zniszczyć świat Guild Wars 2

Missing

Dawno minęły czasy (o ile kiedykolwiek istniały), gdy smoki w MMORPG budziły respekt, strach i fascynację. Obecnie częściej naszą ofiarą padają smoki niż, dajmy na to, pingwiny. O dziobakach nie wspominając. Myślicie, że taki dziobak jest gorszy od smoka? Ha, nigdy was widocznie nie dziabnął. Siła nacisku jego dzioba wynosi niemal dwieście newtonów na centymetr kwadratowy, co w połączeniu z potężnym ogonem...

Co? A tak, do rzeczy. Ekhm.

Przedstawiam wam pana Tequatla, gościa nieco łuskowatej i raczej agresywnej proweniencji. Jest zły. Nie wiadomo dlaczego, ale jest. Smoki czasem miewają gorsze nastroje. A może Tequatl jest smoczycą? Wiele by to wyjaśniało.

W każdym razie w ramach złego samopoczucia postanowił (lub postanowiła) on poczynić nieco zniszczeń i oczywiście naszym zadaniem jest go przed tym powstrzymać. Aby sprowadzić bestię do poziomu gruntu będzie wam potrzebne jak najwięcej wojowników, więc zacznijcie szukać sprzymierzeńców już teraz, póki nie jest za późno.

Tequatl Rising to najnowsza aktualizacja do Guild Wars 2 zaplanowana na 17 września. Poza tytułowym smoczym problemem graczom zostanie przedstawione nowe narzędzie do szukania grup, drzewko umiejętności WvW specjalizujące się w ogniu oraz nowe struktury na WvW, które - kontrolowane - dadzą buffy całemu naszemu serwerowi.

Ponadto istniejące bossy zostały nieco doszlifowane i powinny stanowić jeszcze większe wyzwanie dla graczy.

To jak, podekscytowani?

*Ozonek

Zobacz także

87 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss

Kalendarz