UPDATE: czarny scenariusz się nie sprawdził, sporo osób dostało już swoje 58 lvl'e

Dodany przez guru ponad 10 lat temu
41 10123
UPDATE: czarny scenariusz się nie sprawdził, sporo osób dostało już swoje 58 lvl'e

UPDATE: idzie im to szybciej niż się spodziewano, wiele osób dostało już swoje 58 lvl'e, więc "czarny scenariusz" mówiący o końcu tygodnia wydaje się teraz mało prawdopodobny

Miłej gry. 

 

No to zrobili nam niespodziankę w stylu GameForge. Ouch...

Hey Everyone!

The number of applicants to our test event FAR exceeded even our best expectations (almost 5 times more!). Because of this, preparation is taking a bit longer than we thought. As of right now, our goal is to get everyone leveled up by the end of this week. I'll update this post as much as possible to keep you all informed.

Thanks for your patience! -Treeshark

Naprawdę mam to tłumaczyć? Liczba chętnych przerosła ich oczekiwania, dlatego postacie otrzymamy... pod koniec tygodnia. To wszystko przez Was - po co robiliście 10 multikont!!! 

A tak poważnie, to cierpliwości:)

 

guru

 

Jump Event skończył się o 9:00 rano czasu polskiego, tak? Tak. Od 9:01 rozpoczęto proces „rozdawania” postaci, który jest uzależniony od liczby chętnych (mówimy o dziesiątkach tysięcy) i może potrwać nawet 24 godziny. Zakładając, że faktycznie zajmie to jeden dzień, to postacie otrzymacie jutro rano. Jednak EnMasse wyrobi się prawdopodobnie w 10-12 godzin (takie słyszałem głosy na ich forum), więc istnieje duża szansa, że już dzisiaj wieczorem zagracie swoimi 58 lvl’ami.

We hope to complete the script within 24 hours, but that depends greatly on the number of participants in the test.

A więc spokojnie, bez nerwów, bo nikt nie zrobił was w konia.Ze swojej strony obiecuję, że gdy proces się zakończy, zedytuję newsa i umieszczę go na samej górze, aby wszyscy go dokładnie widzieli. Miłego dnia.

Na odłodę - gameplay z end-game'owego dungeonu, do którego już wkrótce dołączycie. 

 

guru

 


41 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube