Wiosenne prezenty dla Flyff'owców - kody do zgarnięcia

Missing

Wiosna, ach, wiosna! Irytująca pora roku, w której zaczynają pojawiać się owady, a piękne słoneczko świeci po monitorze przeszkadzając w tym co najważniejsze. A jednak wygląda na to, że też swoje plusy. W wielu grach możemy zgarnąć rozliczne korzyści, które nam wydawcy oferują z okazji tej pory roku właśnie, osobliwie pierwszego jej dnia.

Dzisiaj gZiemniaczki sprezentowały wiosenną paczuszkę dla wszystkich zapalonych graczy dość cukierkowego MMORPG Fly for Fun.

Grałem w to nawet chwilę kilka lat temu, było przyjemnie. Do czasu, gdy okazało się, że bez party nie potrafię zabić moba. Nie wiem czy wynikało to z mojego noobostwa, czy może z mechaniki gry. Fakt faktem, gra poszła w odstawkę niczym koń z chorymi jelitami.

Je-dna-ko-woż - wiem, że znajdą się wśród was zapaleńcy "latania dla zabawy", którzy to powinni udać się pod ten adres i postępować według intrukcji. 

Klucze można aktywować od 21 marca do 4 kwietnia, a do zgarnięcia tymczasowy piesek, tymczasowe wdzianko, trzy piwa i kijek do latania. Na zdrowie.

A zagramy gdzieś w tych okolicach.

*doniósł wam Ozonek to

Zobacz także

8 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz