A WildStara nadal nie zamknięto!

Dodany przez PefriX około 7 lat temu
8 3852
A WildStara nadal nie zamknięto!

Aktualizacja 1.7.1 jest już dostępna w WildStar. Nie wprowadza ogromu nowości, ale kilka ciekawych rzeczy, które zdecydowanie przydadzą się grze. Niestety, większość z nich wykorzystają jedynie zaprawieni w bojach gracze – osoby zaczynające swoją przygodę z tym tytułem będą musiały obejść się smakiem.

Przejdźmy jednak do konkretów! Dodano nowe Prime Instances, czyli jeden dungeon (Skullcano) oraz dwie ekspedycje (Rage Logic i Outpost M-13). W zasadzie nie są to żadne nowości, a jedynie wprowadzenie jeszcze wyższego poziomu trudności. Oczywiście, z większym ryzykiem związane są również lepsze nagrody.

Tryb PvE wzbogacił się również o tabele rankingowe. Trzeba przyznać, że to przyjemny smaczek dla gildii oraz solo graczy, którzy rywalizują między sobą o jak najszybsze pokonywanie trudności. Dodano również Shared Realm Bank, czyli specjalny wspólny bank, z którego mogą korzystać wszystkie postacie na naszym koncie oraz danym serwerze. Jak go odblokować? Za pośrednictwem wewnętrznego sklepiku.

Madame Fay również przygotowała kilka prehistorycznych niespodzianek dla graczy. Jeśli tylko macie odpowiednią ilość odpowiednich monet, możecie sprawdzić, czy fortuna Wam sprzyja! Oczywiście to nie wszystkie nowości z tej aktualizacji – po więcej informacji zapraszam w to miejsce.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube