Abonament w League of Legends? Na ten moment jedynie w Chinach

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
9 7205
Abonament w League of Legends? Na ten moment jedynie w Chinach

Nie jest tajemnicą, że Tencent traktuje gry, które wydaje w Chinach nieco inaczej. Przykładowo, nasza wersja Path of Exile różni się od tej z Państwa Środka. Nie inaczej jest w przypadku League of Legends i to pod wieloma względami. Teraz pora przywitać kolejną „nowość i odmienność”, czyli abonament.

Spokojnie, jest on w pełni opcjonalny. Do tego Tencent już od jakiegoś czasu wprowadza swoje „firmowe” subskrypcje do gier, które wydaje. Nie jest to zatem nic dziwnego i wcale nie musi trafić do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Jest duża szansa, że opcjonalny abonament do League of Legends pozostanie czymś wyjątkowym dla Chin. Cóż takiego w ogóle oferuje?

Jak kupilibyście taką subskrypcję to przez miesiąc moglibyście testować nowe skórki przed ich ewentualnym zakupem. Poza tym dostajecie 3 kody na RP do użycia w League of Legends, które mają wartość 2000RP każdy. To zaś przelicza się na skórkę o wartości około 20 yuanów, czyli u nas jakichś 11 złotych.

W paczce znajdują się również boostery do punktów doświadczenia konta (2x więcej expa) oraz możliwość zmiany nicku. Konto z abonamentem ma również automatycznie 30 poziom na jednym z serwerze. W Chinach jest dużo serwerów, więc trzeba kupować subskrypcję regularnie, aby wyboostować tak konto na wszystkich.

Gdy już wszystkie „zaliczycie” to potem będziecie mogli podbić konto na danym serwerze o 10 poziomów. Jeśli opłacicie abonament przez przynajmniej 3 miesiące to dostaniecie również darmowy transfer konta na inny serwer.

Cena takiej subskrypcji? 68 yuanów (będą jednak promocje!), czyli około 40 złotych. Płacimy co miesiąc, ale czym dłużej jesteśmy w tym „programie” tym więcej łakoci zgarniamy.

Szczegóły oferty znajdziecie tutaj. Miłego krzaczkowania :)

P.S. Ciekawe, czy Riot Games pokusi się o coś takiego u nas oraz co takiego nasz abonament musiałby oferować, aby skusić graczy do zakupu. Macie jakieś pomysły?


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube