Aion łączy się z najlepszym anime ostatniego sezonu

Dodany przez guru około 4 lata temu
6 6329
Aion łączy się z najlepszym anime ostatniego sezonu

NCSoft doskonale wie, jak zachęcić swoich graczy do powrotu na serwery Aiona. Już w przyszłym tygodniu do japońskiej wersji gry zawita crossover z „Made in Abyss”

Fani tamtejszej popkultury na pewno słyszeli o tej bardzo popularnej mandze, która niedawno doczekała się także swojego anime (przez wielu uznawane za najlepsze anime ostatniego sezonu). Praktycznie wszędzie – również wśród polskich użytkowników – animacja zbiera kapitalne recenzje. 

W czasach, gdy niemal każdy zakątek świata został odarty z tajemnic, zaledwie jedno miejsce pozostaje niezbadane – ogromny system jaskiń zwany Otchłanią, pełen tajemniczych artefaktów i krwiożerczych bestii. 

Przez wiele lat Otchłań przyciągała śmiałków, którzy, nie bacząc na niebezpieczeństwo, zapuszczali się w jej czeluście w poszukiwaniu przygód i bogactwa. Żyjąca w mieście na krawędzi Otchłani Riko marzy o pójściu w ślady swojej nieżyjącej już matki, wybitnej badaczki podziemnego kompleksu. Pewnego dnia podczas jednej z wypraw dokonuje odkrycia, które pomoże jej poczynić pierwszy krok ku osiągnięciu tego celu.

Znając crossovery z innych gier MMORPG, otrzymamy pewnie jakieś stroje i eventy związane z fabułą „Made in Abyss”. Nie sądzę, aby na mapie Aiona powstała nagle ogromna dziura pełna reliktów, skarbów i tajemniczych bestii. 

Nie wspomniano, czy wydarzenie zawita również do europejskiej wersji Aion (tej od Gameforge). Może tak, może nie. 

Aion-ingame-items.jpg?1538997200'>Aion-ingame-items.jpg?1538997200'/>


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube