Air Superiority już w War Thunder

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
1 1103
Air Superiority już w War Thunder

Gaijin Entertainment ogłasza, że aktualizacja do gry War Thunder zatytułowana "Air Superiority" jest już dostępna dla graczy. Słynne samoloty JAS39 Gripen, Mirage 4000, Su-27 i F-15 będą rywalizować o dominację w przestworzach, podczas gdy w działaniach naziemnych pojawią się najnowsze nowoczesne czołgi i prototypy, takie jak Leopard 2A7V, VT-4A1, Challenger 3, T-90M, M1A2 SEP V2 TUSK II i Strv 122B+.

Do gry dodano też dziesiątki innych, nowych maszyn, w tym włoski pancernik Leonardo da Vinci, a także nową mapę do bitew powietrznych - "Wulkaniczna Dolina", inspirowaną krajobrazami półwyspu Kamczatka. Efekty ognia dla pojazdów i budynków również zostały poprawione. Więcej o nowościach w aktualizacji można przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Przy okazji na forum War Thunder znów pojawiły się wojskowe dokumenty. Tym razem dotyczyły amerykańskiego czołgu M2 Bradley/Bradley IFV. Deweloperzy standardowo proszą graczy o spokój i aby nie rozsyłali dalej wrażliwych informacji. Społeczność gry z kolei standardowo działa po swojemu.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube