Albion Online dostało Tryb Streamera

Dodany przez PefriX ponad rok temu
3 2241
Albion Online dostało Tryb Streamera

Nadszedł Beyond the Veil Patch 3! Ten patch wprowadza dalsze ulepszenia Ścieżek Awalonu, a także inne nowości, wśród których znajdziecie… Tryb Streamera!

Ściezki Awalonu zostały poddane znacznym zmianom, mającym na celu ulepszenie grywalności dla wszystkich rozmiarów grup, a także graczy solowych. Awalońskie Obozowiska zostały zbalansowane dla zróżnicowanych ekip i są ponownie oznaczone na mapie ikoną skrzyni. Moby otaczające skrzynie na Ścieżkach będą ulepszane wraz ze skrzyniami, a przy każdym ulepszeniu skrzyni, wszystkie martwe oby na około się odrodzą.

Dzięki tym zmianom Ścieżki powinny stać się bardziej atrakcyjne dla szerszej gamy graczy i tym samym będą pełną, tryskającą życiem częścią Albionu. Wraz z tymi ulepszeniami Ścieżki otrzymały długo oczekiwaną przeróbkę wizualną, dzięki której będą estetycznie bardziej zbliżone do reszty Albionu, przy zachowaniu swojego unikalnego charakteru.

Aby ulepszyć doświadczenie rozgrywki dla streamerów Albion Online oraz oglądania dla ich widzów, deweloperzy wprowadzili nowy Tryb Streamera. Tryb jest dostępny w menu ustawień i ukrywa elementy interfejsu, które mogą ujawnić lokalizację streamera widzom. To pomoże streamerom w uniknięciu “stream-sniperów” podczas nadawania oraz ukryje ich szczegóły logowania w przypadku rozłączenia.

To akurat ciekawy pomysł, który czasami budzi dyskusję na temat tego, czy streamer powinien być w ten sposób lepiej traktowany przez deweloperów. Skoro decyduje się na publikowanie swojej rozgrywki, to powinien liczyć się z tego konsekwencjami. Z drugiej strony z tego trybu każdy może korzystać, więc w czym problem? Nie jest to zapewnienie przewagi, a jedynie narzędzie wyrównujące szanse. Jak do tego podchodzicie?

Wszystkie szczegóły z aktualizacji znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube