Albion Online nigdy nie wyglądał lepiej! Pojawiła się animowana roślinność!

07a29112 8909 4bea 9fad 95c98d65fb01 1620x800

Call to Arms jest już dostępne w Albion Online. Ogromna aktualizacja do tego MMORPG-a wprowadziła sporo istotnych nowości i zmian. Na portalu omawialiśmy większość aspektów, więc pozwólcie, że w skrócie przypomnę:

  • Przerobiony system wojen frakcji - Poza przejmowaniem Posterunków, Frakcje mogą od teraz kontrolować całe regiony i rozszerzać zasięg swojego miasta na kontynencie poprzez przejmowanie graniczących z nimi wrogich terytoriów. Nowy system Wojen Frakcji nagradza lojalność i poświęcenie dla Frakcji, ale nadal daje graczom kompletną wolność wyboru miasta, po którego stronie chcą walczyć i w którego aktywnościach chcą brać udział.
  • Zupełnie nowa frakcja caerleon - Po zniszczeniu Bramy Wymiaru i następującej po nim utracie fortuny, Caerleon dołączyło do walki jako szósta grywalna Frakcja. Jako siedlisko złodziei i łotrów, Caerleon oferuje unikalny, “przestępczy” styl gry, dzięki któremu poza możliwością walki z innymi Frakcjami, gracze oflagowani dla Caerleon mogą ścierać się między sobą.
  • Elitarne wierzchowce frakcji - Poza zwykłymi Wierzchowcami Frakcji, Call to Arms wprowadza sześć nowych Elitarnych Wierzchowców Frakcji. Każdy Elitarny Wierzchowiec posiada dwie unikalne umiejętności, w tym wyspecjalizowaną Umiejętność Frakcji, dostępną do użycia tylko, gdy gracz jest oflagowany, która zrzuca jeźdźca i natychmiast się aktywuje.
  • Rozszerzony kontynent królewski i atak bandytów - Kontynent Królewski został powiększony o liczne nowe regiony, a istniejące strefy zostały przerobione tak, aby każdy z biomów był zbalansowany. Ponadto, nowy system Wojen Frakcji wprowadza nowe wydarzenie Atak Bandytów, w którym Posterunki w czerwonych strefach są przejmowane przez bandytów w trakcie dnia.
  • Nowa wizja bram piekieł - Zamiast pojawiać się w stałych miejscach, Bramy Piekieł są od teraz dostępne przez Mapy Bram Piekieł. Dziesięć nowych rozkładów zapewnia szeroką gamę środowisk, terenu i mobów, dzięki czemu gracze będą zawsze mieli przed sobą wyzwanie.
  • Bramy piekieł 10 na 10 - Te Bramy Piekieł zawierają moby zbalansowane pod większe grupy i mają swoją własną progresję Infamii, ale poza tym mają takie same zasady jak Bramy Piekieł innych rozmiarów.
  • Zestawy - Zestawy pozwalają graczom zapisywać ustawione zestawy ekwipunku w oparciu o różne parametry. Zestawy mogą także być udostępniane poprzez czat, a także wśród członków gildii.
  • Zaktualizowane etykiety umiejętności - Opisy umiejętności zostały uproszczone i przerobione dla większej czytelności i od teraz zawierają kod kolorystyczny, odpowiadający kategoriom takim jak leczenie, obrażenia i ruch.
  • Animowana roślinność - Animowana roślinność została dodana jako opcja wizualna mająca na celu tchnięcie życia w naturę świata Albionu. Trawa, krzewy i drzewa w całym świecie gry otrzymały animacje oparte na warunkach panujących w danym biomie i mogą być łatwo aktywowane i dezaktywowane w menu ustawień.

Jak sami widzicie, jest tego całkiem sporo. Wbrew pozorom cieszy również animowana roślinność, dzięki której Albion Online faktycznie wygląda lepiej. Kompletny opis aktualizacji Call to Arms znajdziecie w tym miejscu.

Zobacz także

7 komentarzy