Albion Online po raz kolejny wprowadza poprawki do Bram Piekieł

C666be2ddf88b11e28f238ab6cdce2907b87aad1

Albion Online otrzymał aktualizację Call to Arms sporo czasu temu, ale zmienione Bramy Piekieł dalej odbijają się czkawką deweloperom. Przyszła bowiem pora na kolejną aktualizację, poświęcono zmianom w tym aspekcie MMORPG-a – poprawki, mające usprawnić zabawę i mocno ją zbalansować.

Call to Arms Patch 4 jest już na serwerach Albion Online. W pierwszej kolejności ten patch wprowadza duże zmiany i ulepszenia dla wszystkich rodzajów Bram Piekieł, w tym znacznie zwiększone nagrody, ulepszony matchmaking, automatyczny reset czasów odnowienia po inwazji i uproszczoną mechanikę powalenia.

Przykład? Skrzynia od teraz zawsze pojawia się po ukończeniu każdej Bramy Piekieł, czy to poprzez zabicie wrogiej drużyny, czy zebranie wystarczającej Infamii za zabijanie mobów. Zawartość skrzyń z nagrodami PvP są od teraz zwiększane z Infamią, a także zawierają wszystko to, co zawierałaby skrzynia nie z PvP. Dodano dodatkowe, większe wejście do ostatecznego obszaru walki na mapie “Rytuał”, aby utrudnić jego obronę

Ponadto Patch 4 wprowadza szeroki wachlarz zmian balansu walki dla licznych linii broni i zbroi, a także aktualizacje i ulepszenia Wojen Frakcji, Kryształowej Ligi 20v20, Premii do Sławy w czarnych strefach i więcej. Na uwagę zasługują wspomniane zmiany w balansie broni, które szczegółowo opisane zostały w tym miejscu. Ekipa Albion Online pokusiła się również o komentarz do każdej, aby gracze wiedzieli co, jak i dlaczego zostało zmienione.

Zobacz także

1 komentarzy