Albion Online powiększy się o nowe wersje językowe

Dodany przez guru ponad rok temu
7 1454
Albion Online powiększy się o nowe wersje językowe

Ta informacja nie będzie miała dla nas – Polaków – żadnego znaczenia. A to dlatego, że Albion Online od samego początku jest dostępny w rodzimej wersji językowej.

Musimy jednak poinformować, że ten niesamowity MMORPG powiększy się wkrótce o dwie kolejne lokalizacje: włoską oraz japońską.

Z radością ogłaszamy, że w najbliższych tygodniach Albion Online otrzyma dwie nowe wersje językowe: włoską i japońską! Gracze będa mogli logować się i grać w tych dwóch językach na nowych i istniejących postaciach, otrzymają także dostęp do językowych kanałów czatu oraz dedykowanych podforów.

Mamy nadzieję, że to rozszerzenie przyciągnie jeszcze więcej graczy do świata Albionu, a także wzbogaci doświadczenie rozgrywki dla naszych obecnych japońsko- i włoskojęzycznych graczy. Niedługo nasza strona internetowa także będzie dostępna w tych językach, z przetłumaczonymi artykułami i notatkami zmian, dzięki którym będziecie na bieżąco.

Szczególnie ciekawie zapowiada się japońska wersja, bo Japonia – jak wszyscy wiedzą – to ogromny rynek z milionami potencjalnych graczy MMORPG.

Mamy nadzieję, że Albion Online przypadnie im do gustu, co jeszcze bardziej wywinduje popolarność/medialność gry na świecie. Kto jak kto, ale Albion na to zasługuje.

Szczegóły TUTAJ


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube