Albion Online wprowadza BattlEye i daje darmowe konta Premium

Dodany przez guru około rok temu
3 4345
Albion Online wprowadza BattlEye i daje darmowe konta Premium

Mamy dwa ważne newsy z obozu Albion Online.

News #1: Albion Online rozpoczyna współpracę z BattlEye – popularnym używanym w wielu czołowych tytułach “antycheatem”, który ma pomóc Albionowi w eliminacji wszelkiej maści oszustów.

Zintegrowaliśmy BattlEye z klientem PC gry. Tak jak w przypadku poprzedniego oprogramowania zapobiegającego oszustwom, BattlEye zostanie zainstalowane automatycznie poprzez program uruchamiający Albion Online następnym razem, gdy się zalogujesz, a prawdziwi gracze będą mogli kontynuować grę bez przeszkód.

Wierzymy, że BattlEye wspomoże nas w walce z oszustami i manipulacjami w grze i, choć nie spodziewamy się przeszkód i problemów, będziemy monitorować jego implementację oraz opinie społeczności.

News #2: Albion Online mierzył się ostatnio z masowymi atakami DDoS (to częsta przypadłość popularnych gier). Sandbox Interactive zdaje sobie sprawę, że zabawa z Albionem było mocno utrudniona (czasami nawet niemożliwa), dlatego  – po pierwsze – poprawiono infrastrukturę oraz zabezpieczenia serwerów, a – po drugie – zaoferowano graczom rekompensatę za wszelkie niedogodności.

Jaką rekompensatę? Darmowe konta Premium.

Od czwartku zaczniemy przyznawać pięć (5) dni Premium każdej postaci w Albion East i West utworzonej przed 18 lipca, 10:00 UTC i zalogowanej co najmniej raz między 18 czerwca, 10:00 UTC i 18 lipca, 10:00 UTC.

W Albion Online zagracie TUTAJ.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube