Albion Online wprowadził kilka zmian w Kryształowej Lidze

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
0 1711
Albion Online wprowadził kilka zmian w Kryształowej Lidze

Into the Fray Patch 2 trafił już na serwery Albion Online i zmienił nieco sposób działania Kryształowej Ligi.  Przedziały czasowe dla meczy tej atrakcji zostały zaktualizowane dla walk 5v5 bez śmierci oraz walk 20v20 Poziomu 1-3. Talony Poziomu 2 i 3 dla Lig z i bez śmierci mogą być ponownie zakupione u Manipulatorki Energii, a stare talony Poziomu 2 i 3 mogą być ponownie używane. Talony Poziomu 2 i 3 powiązane z sezonem mogą być użyte do odzyskania ich ceny w Srebrze, a talony Poziomu 4 i 5 mogą ponownie być wymieniane.

Jeśli chodzi o inne aspekty Albion Online to Dzienniki Pracowników mogą być już zakupione hurtowo, aktywne premie do zbieractwa są wyświetlane w interfejsie szczegółów postaci, a dzienne Premie Produkcyjne (z Dynamicznych Wydarzeń) są wliczone w interfejsie Lokalnych Premii Produkcyjnych na mapie strefy. Są to teoretycznie małe zmiany, ale powinny ułatwić życie graczy.

Wprowadzono również zmiany w Przeklętych Lochach - Mefity stały się bardziej sprawne w zapobieganiu nadmiernego kitingu przez graczy. Niektóre bronie w tym trybie zostały nieco osłabione, co powinno zróżnicować metę. Poza tym skrzynie zamkowe od teraz wyświetlają efekty stopnia zaklęcia na mapie świata.

I na koniec, Albion Online udostępnił do zakupu pakiety ozdobne premium o nazwie Piromanta i Kriomanta. Zawierają pełne zestawy kostiumów wraz z pasującymi skórkami dla waszych bazowych Bystropazurów. Wszystko szczegółowo zostało opisane tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube