Albion Online wystartował na Steamie.. i kosztuje dwa razy mniej od Bless!

Alb

Gotowi? Drugi najlepszy MMORPG 2017 roku (w naszym głosowaniu Albion Online przegrał tylko z MU Legend) właśnie zadebiutował na Steamie. Czyli największej platformie do gier na świecie. 

Nie ma wątpliwości, że do Albion Online zawitają przez najbliższe dni dziesiątki tysięcy nowych osób. Będziemy pewnie świadkami widoków porównywalnych do tego, co działo się podczas ubiegłorocznej premiery gry. Zawalone miasta, a może nawet kolejki przy logowaniu na serwer. 

Tym lepiej dla nas, tym lepiej dla samej gry. Albion Online to naprawdę ponadprzeciętny MMORPG. Sandboxowy, rozbudowany, hardkorowy, no i trzymający ekonomię w rękach graczy. W Albion wreszcie poczujecie, co to znaczy prawdziwa gra Massively Multiplayer Online. "Łącz elementy zbroi i bronie tak, aby najbardziej odpowiadały twojemu stylowi gry w naszym unikalnym, bezklasowym systemie „jesteś tym, co nosisz”. Eksploruj świat, ścieraj się z innymi poszukiwaczami przygód w ekscytujących bitwach, podbijaj terytoria i zbuduj swój dom".

Steamowa wersja gry w żaden sposób nie różni się od tej normalnej. Wszystkie osoby (stąd czy stamtąd) grają na tym samym megaserwerze. Nie istnieją też żadne inne ograniczenia w kwestii logowania czy modelu płatności (nadal Buy-To-Play). 

 

 

Cena? Taka sama jak wcześniej. Za standardową wersję trzeba wybulić 105 zł. UPDATE: na "dzień dobry" cena steamowego Albiona została obniżowa do 70 zł. To naprawdę świetna oferta. Nigdy w historii nie dostaliśmy lepszej promocji!

Jeśli nie interesuje was Bless za 150 zł, to wydajcie pieniądze na Albiona. Na pewno nie pożałujecie. 

Zapraszamy TUTAJ

Zobacz także

29 komentarzy