Albion Online z planami na nowy rok

Obraz 2021 01 04 090725

Twórcy Albion Online wspominają stary rok 2020 i ujawniają swoje plany co do tego mmorpga na nowy rok 2021.

Rok 2020 rozpoczął się od największej aktualizacji w historii gry Queen. Otrzymaliśmy nowe rubieże, kryjówki, bitwy o terytoria w otwartym świecie, kryształowa liga, elitarne lochy i na koniec garderoba.

Na wiosnę część świata była objęta częściową lub całkowitą kwarantanną, przez co liczba graczy w grze była rekordowa. Stanowiło to wyzwanie dla rozwoju gry, większa część zespołu musiała się przestawić na pracę zdalną.

Latem wydana została druga duża aktualizacja minionego roku Rise of Avalon. Wprowadziła ona ogrom nowej zawartości, Ścieżki Awalonu, Przeklęte Lochy dla wyzwań PvE i solowego PvP, a także nową linię Awalońskich Broni. Wprowadzony został język chiński i koreański, co jeszcze bardziej powiększyło społeczność gry.

Jesienią zawitała aktualizacja Śródsezonowa Siarka i Mgła. Ten patch wprowadził znaczne usprawnienia rozgrywki, w tym nowych wrogów i pułapki w Przeklętych Lochach, zwiększone możliwości łowienia ryb i nowe ryby w Ścieżkach Awalonu, Usprawnienia Zamętu i Inteligentnej kolejki do klastrów, zmiany balansu walki, nowe przepisy, usprawnienia rzemiosła i rzeźnictwa i znacznie więcej.

W 2021 roku do Albionu trafia ogromne aktualizacje. Wojny Frakcji zostaną przerobione jako pierwsze, będą zapewniały nowe aktywności, nagrody i bitwy na dużą skalę, dla nowych, jak i doświadczonych graczy. Bramy Piekieł także zostaną przebudowane, otrzymają różnorodne układy, wyzwania PvE, balans PvP i nowy tryb 10 na 10. Jakby tego było mało, to w 2021 roku odbędzie się premiera długo oczekiwanej wersji mobilnej.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

4 komentarzy