Albion Online zapowiada kolejny dodatek. Jest na co czekać!

Dodany przez guru około 4 lata temu
4 3694
Albion Online zapowiada kolejny dodatek. Jest na co czekać!

Sandbox Interactive znowu nas rozpieszcza.

Już na sierpień planowana jest premiera kolejnej dużej aktualizacji/dodatku w Albion Online – Rise of Avalon.

Co dostaniemy? Trzy duże nowości, które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę, chociaż i teraz w Albionie jest tyle do roboty, że nie wiadomo, w co włożyć ręce. 


Awalońskie Bronie – "nowy typ broni wykorzystujący dawno zapomniane technologie potężnych Awalończyków wprowadzą ogromne zmiany w sposobie walki w Albion Online".

Ścieżki Awalonu – "ścieżki, które przez tysiąclecia były schowane w mgłach Albionu. Ten nowy, mistyczny wymiar zostanie udostępniony do eksploracji i zapewni nowe skarby… a także i nowe zagrożenia. Poza tworzeniem unikalnych połączeń w świecie gry, podlegających nieustannym zmianom, Ścieżki będą idealnym źródłem cennych łupów i surowców dla tych, którzy chcą zagłębić się w nieznane".

Przeklęte Lochy – "nowe lochy zamykają się po wkroczeniu do nich, zapewniając tym samym nowy rodzaj doświadczenia PvE dla pojedynczych graczy. Ale uważajcie: inni gracze mogą dokonać inwazji na nie i polować na graczy walczących z demonami, prowadząc tym samym w walk PvP 1 na 1 pośród demonicznych wrogów i zagrożeń".


Fajne, prawda?

Albion Online to obecnie jeden z popularniejszych MMORPG-ów na świecie. W kwietniu zanotowano 500 tys. aktywnych użytkowników, z kolei dzienny “daily active logins” przekraczał 100k.

Gra tętni życiem. Wystarczy przejść się po mapie, albo wejść do pierwszego lepszego miasta. Wszędzie widzimy pełno ludzi.

Zagracie TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube