Amazon odpowiada na aferę z Pay2Win w New World

Dodany przez guru ponad rok temu
11 10344
Amazon odpowiada na aferę z Pay2Win w New World

Amazon Games bardzo szybko zareagował na zamieszanie/aferę (jak zwał tak zwał) z Item Shopem oraz domniemanym Pay-To-Win w New World.

W specjalnym liście, Pan Rich Lawrence (Studio Director), wyjaśnił, jaki cel towarzyszy Amazonowi w kwestii mikrotransakcji i co znajdzie się w sklepie gry.

W skrócie: nie trzeba będzie korzystać z IS, aby cieszyć się grą; wszystkie przedmioty w dniu premiery będą czyste kosmetyczne; Amazon będzie zbierał opinie wśród fanów i ostrożnie wprowadzał kolejne itemki; planowane jest dodanie czegoś w stylu “Przepustki Bojowej”.

Naszym planem nie jest i nigdy nie będzie stworzenie wrażenia, że ​​przedmioty ze sklepu są niezbędne, aby cieszyć się grą. Wszyscy gracze będą mogli grać w pełną wersję gry, którą dostarczamy, bez konieczności robienia zakupów w sklepie.

Wszystkie przedmioty w sklepie w momencie premiery będą miały wyłącznie charakter kosmetyczny. Wprowadzamy sklep w wersji alfa, aby przetestować te przedmioty i ich wartość. Naszym celem jest zapewnienie jakości i zbieranie opinii graczy, więc prosimy o podzielenie się swoimi przemyśleniami. Testujący gracze zobaczą każdy rodzaj rozważanego przez nas przedmiotu i będą mieli możliwość wyrażenia opinii, zanim wprowdzimy go na live serwery. 

Patrząc w przyszłość, przetestujemy również pomysły, jak zaoferować graczom przedmioty wysokiej jakości dla mechaniki, takie jak "Rested EXP" i szybka podróż, zarówno dostępne w grze, jak i do kupienia w sklepie. 

Naszym celem w przypadku wszystkich przedmiotów dowolnego typu jest to, aby nie oferowały one przewagi, która zaburza równowagę gry. Rozumiemy, że ta kwestia opiera się na interpretacji graczy, więc prosimy o cierpliwość.

Aby zapewnić przejrzystość przyszłych planów, rozważamy również wprowadzenie programu w stylu „przepustki bojowej”, który łączyłby okresowo przedmioty ze sklepu. Zostanie to również przetestowane z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że system nie zakłóca rozgrywki osobom, które z tego nie korzystają. 

No i to się chwali. Trzeba reagować na sytuację i – jeśli zajdzie taka potrzeba – jak najszybciej ucinać spekulacje. Szczególnie że nikomu nie uśmiecha się, żeby do New World – największej tegorocznej gry MMORPG – została przylepiona metka “P2W”.

Premiera gry 31 sierpnia. 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube