Amazon Prime w MEGA NISKIEJ CENIE! Kupujcie i zgarniajcie łakocie do gier przez rok!

Unknown

Jeden z użytkowników (thx peXu!) zwrócił uwagę, że warto będzie podzielić się z Wami informacją o abonamencie Amazon Prime. Trafił on bowiem w końcu do polskiego oddziału Amazon, a nawet z tej okazji przygotowano ogromną obniżkę! Jak to się ma do czytelników portalu? Otóż w ramach tej subskrypcji będziecie otrzymywali tonę przedmiotów do gier MMO i to przez cały rok! Warto zatem się zainteresować, bowiem cena jest mega niska.

W ramach promocji możecie kupić abonament Amazon Prime za 49 złotych na cały rok! Tak, 49 złotych za roczną subskrypcję, która daje dostęp do Amazon Prime Video, Prime Gaming, a także darmowej dostawy z Amazon (tylko z Polski) bez minimalnej wartości zamówienia. Oczywiście dochodzą do tego również ekskluzywne promocje dla subskrybentów!

Jeśli ktoś aktywnie działa na Twitch.tv to również otrzyma możliwość dania jednego suba miesięcznie w ramach swojego abonamentu. No i oczywiście co miesiąc otrzymacie przedmioty kosmetyczne do różnych gier.

Osoby, które chcą jeszcze bardziej przycebulić mogą skorzystać najpierw z 30-dniowego okresu próbnego dla nowych kont. W tym przypadku należy jednak dodać do konta kartę płatniczą. Roczny abonament będzie Was kosztował 49 złotych, a miesięczny niecałe 11 złotych, więc zdecydowanie warto!

Zainteresowanych odsyłam tutaj.

Zobacz także

17 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz