Amazon zabiera głos w sprawie gigantycznych kolejek New World

Dodany przez guru około rok temu
8 16343
Amazon zabiera głos w sprawie gigantycznych kolejek New World

Posłuchajcie:

Wszystkie regiony są już aktywne! To były niewiarygodne 24 godziny, a wsparcie dla New World, które otrzymaliśmy do tej pory, było niesamowite. Rozumiemy, że niektórzy gracze doświadczają długich czasów oczekiwania w kolejce i ciężko pracujemy nad kilkoma rzeczami, które pomogą rozwiązać te problemy. Kontynuujemy udostępnianie dodatkowych serwerów i zwiększymy pojemność naszych istniejących serwerów po odpowiednim przetestowaniu tych zmian.

Naszym jedynym celem jest sprawienie, aby wszyscy gracze szybko logowali się do gry. Aby każdy mógł teraz znaleźć otwarty świat, a jednocześnie znaleźć dom w Aeternum ze swoją społecznością na dłuższą metę, w ciągu najbliższych dwóch tygodni zaoferujemy wszystkim graczom możliwość przeniesienia swoich postaci na nowy, wybrany przez siebie serwer. Bez kosztów. Dziękujemy za cierpliwość w miarę rozwoju społeczności Nowego Świata.

Najważniejsze kwestie: 

  • Amazon dziękuje za niesamowite wsparcie
  • Firma zdaje sobie sprawę z długich kolejek i “ciężko pracuje nad rozwiązaniem problemów”
  • Otwierane będą nowe serwery
  • A pojemność istniejących światów będzie zwiększana (po przetestowaniu zmian)

Ponadto w ciągu dwóch tygodni zostanie uruchomiony darmowy transfer, który pozwoli przenieść naszą postać na nowy serwer bez ponoszenia kosztów.

Pełny komunikat TUTAJ


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube