Amerykańska TERA udostępniła swój crossover z PUBG

Teraxpubg 04 interior

Staram się nie pisać o wydarzeniach, które dotyczą amerykańskich serwerów, ale wiem, że sporo z Was gra w TERA Online właśnie u En Masse Entertainment, zamiast u naszego poczciwego Gameforge. Z tego powodu informuję, że crossover pomiędzy tym MMORPG-iem, a PUBG już się rozpoczął i potrwa do 2 kwietnia. Event dostępny jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Czego możecie się spodziewać?

W Northern Arun czekają na graczy przeciwnicy, stylizowani na świat Playerunknown's Battlegrounds. Wiem, brzmi to dziwnie, ale możecie oczekiwać wrogów, przebranych we wdzianka, które powinny się wszystkim dobrze kojarzyć z PUBG. Nie zabraknie również zrzutów ekwipunku, które zawierać mają przedmioty kosmetyczne oraz inne, eventowe nagrody. Tak, słynna patelnia też się pojawia.

My zaś zbierać będziemy Battle Points, aby na stałe odblokować różnego rodzaju atrakcje, które związane są z Playerunknown's Battlegrounds. Warto przy tym uprzedzić, że niektóre air dropy mogą okazać się pułapką. Dlatego miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy popori wyskoczą z zasadzki.

Battle Points zdobywamy nie tylko ze zrzutów zaopatrzenia. Punkty zgarniamy, jeśli zalogujemy się każdego dnia do TERA Online na przynajmniej godzinę oraz za kończenie dungeonów. Zabijanie BAM-ów również zapewnia nam Battle Points, ale warto zwracać uwagę na zegarek – specjalni przeciwnicy-bossowie, stylizowani na PUBG, będą pojawiali się codziennie, jedynie na dwie godziny. Warto zatem polować właśnie na nich, jeśli liczycie na unikatowe nagrody.

Zobacz także

5 komentarzy