Anduin "idący w ślady ojca" to nie jedyna atrakcja Chains of Domination w World of Warcraft

World of warcraft shadowlands anduin corrupted

Wszyscy głośno komentują to, co stało się z Anduinem, ale warto zwrócić uwagę, że Chains of Domination, czyli aktualizacja 9.1 do World of Warcraft (którą dostaniemy…kiedyś!) to nie tylko to wydarzenie! Czego można się spodziewać?

Dostaniemy nową strefę w The Maw o nazwie Korthia. Pojawi się również nowy, megadungeon oraz rajd, a także kolejny sezon PvP i Mythic+. Jeśli chodzi o rajd to nazywać się będzie Sanctrum of Dominion i powalczymy w nim z Tarragrue, Kel’Thuzadem oraz Sylvanas. W megadungeonie Broker Trade City spotkamy osiem bossów w tym pirackiego smoka.

Dzięki 9.1 odblokujemy możliwość latania po wszystkich strefach Shadowlands poza The Maw oraz Oribos. Na szczęście wspomniana aktualizacja sprawi również, że zwykłe wierzchowce będą dostępne w The Maw, więc nie trzeba będzie walczyć już o Shadehounds.  Torghast również czekają zmiany, aby wieża była bardziej przyjemnym miejscem z nagrodami.

System Renown dalej będzie rozwijany, pojawią się nowe wyglądy do zdobycia, jak i latające mounty. Korthia, nowa strefa, zaoferuje nawet własne wierzchowce o unikalnych wyglądach. Pokazano również wierzchowca na którego głosowała społeczność World of Warcraft i który trafi do wszystkich posiadaczy Shadowlands. Przed Wami Wandering Ancient Mount. Co ciekawe, ten ent będzie zmieniał kolor w zależności od pory roku :D.

*Mam nadzieję, że tytułu tłumaczyć nie muszę. Jeśli jednak stado oburzonych zwróci mi uwagę, że Varian był ojcem Anduina to ja tylko przypomnę o zabawnej teorii spiskowej, według której to Arthas spłodził Młode Lwiątko :) Tak, to żarcik z mojej strony, stąd "".

Zobacz także

0 komentarzy