Apex Legends doda 400 poziomów konta oraz sporo przedmiotów kosmetycznych

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
5 2877
Apex Legends doda 400 poziomów konta oraz sporo przedmiotów kosmetycznych

Respawn postanowiło zaskoczyć swoich graczy i dodać do Apex Legends 400 poziomów konta. Po co? Właściwie po to, aby społeczność mogła grindować swoje nagrody kosmetyczne, bo wyższy maksymalny poziom oznacza większą ilość Apex Packs do zdobycia!

Aktualizacja wejdzie w życie 3 grudnia i zmieni również ilość punktów doświadczenia, jaka potrzebna jest do awansu. Deweloperzy podają, że trzeba będzie zdobywać mniej punktów XP do wbicia setnego poziomu, a nw tym czasie zdobędziemy nawet więcej nagród – o całe 14 Apex Packs.  Jeśli jesteście weteranem Apex Legends to otrzymacie również nagrody „wstecz”. Wystarczy zalogować się do gry, a wtedy do Waszego konta przypisane zostaną należyte paczki.

W sumie, gracz, który osiągnie pięćsetny poziom w Apex Legends zdobędziecie łącznie 199 Apex Packs. Co każde dziesięć poziomów po poziomie setnym, należeć się Wam będzie również nowa odznaka. Na poziomach 100, 200, 300, 400 i 500 otrzymacie również zawieszkę do broni, która posłuży za ozdobę. Same zawieszki trafią również do sklepiku gry, jako nowy rodzaj przedmiotu kosmetycznego do kupienia – łącznie będzie ich trzydzieści sześć.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube