Apex Legends na Steamie, na Switchu i z cross-playem! Kiedy? Jesienią!

Dodany przez PefriX ponad 3 lata temu
2 1879
Apex Legends na Steamie, na Switchu i z cross-playem! Kiedy? Jesienią!

Ostatnimi czasy jakoś cicho było o Apex Legends, co jednak nie oznacza, że w tym battle royale’u nic się nie dzieje. W trakcie EA Play przekazano np. kilka bardzo ciekawych informacji.

Od 23 czerwca do 7 lipca dostępne będzie wydarzenie „Zaginione skarby”. Czego można się spodziewać?

  • Tryb ograniczony czasowo: Uzbrojeni i niebezpieczni – Ewolucja (karabiny snajperskie, strzelby i evo shield!)
  • Nowe przejęcie miasta – centrum map Crypto
  • Wyjątkowa mapa postępów w wydarzeniu do odblokowania dwóch legendarnych skórek na broń
  • 24 wyjątkowe przedmioty kosmetyczne dostępne bezpośrednio lub w pakietach „Zaginionych skarbów”
  • Zupełnie nowe rzadkie skórki i zawieszki
  • Zestaw pamiątek Mirage'a

Uzbrojeni i niebezpieczni – Ewolucja wprowadza nowy łup: przenośny sygnalizator odrodzeń. Użyjcie go, aby wezwać miniaturowy sygnalizator odrodzeń w niemal każde miejsce na mapie, a następnie wykorzystajcie sztandar swoich towarzyszy, by przywrócić ich do walki.

Przenośny sygnalizator odrodzeń rozstawia się za pośrednictwem zrzutu satelitarnego i wymaga odpowiedniego miejsca do lądowania (podobnie jak zrzut zaopatrzenia Lifeline). Po jego lądowaniu obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, dlatego trzeba się spieszyć. Po zakończeniu wydarzenia zostaną one dodane do regularnej puli łupów Apex Legends zarówno w grach publicznych, jak i rankingowych.

EA stara się umożliwić wspólną grę w swoje tytuły wszystkim graczom, niezależnie od tego, z jakich platform korzystają. Już tej jesieni gracze będą mogli wkroczyć na arenę za pośrednictwem platformy Steam. A będzie jeszcze lepiej. W ekipie Respawn pełno jest fanów Nintendo, dlatego tym bardziej cieszy nas to, że tej jesieni Apex Legends dostępne będzie na konsoli Switch!

Tej jesieni będziecie mogli również stać się jedną drużyną, niezależnie od preferowanej platformy – Xbox One, PlayStation 4, Switch lub PC za – pośrednictwem Origin i Steam. Wszystko za sprawą wprowadzenia opcji crossplay.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube