Apex Legends niedługo uruchomi wydarzenie „Geneza”

D25d8a99d9b134beb7db7d2c2fd35a44

Respawn razem z EA właśnie uchylili rąbka tajemnicy odnośnie nowego, ograniczonego czasowo wydarzenia kolekcjonerskiego „Geneza” w Apex Legends. Event będzie trwał w grze między 29 czerwca a 13 lipca. Podczas wydarzenia Legendy powrócą na oryginalne mapy Królewskiego Kanionu (razem z Miastem Czaszek!) i Skraju Świata. Co ciekawe, samo Miasto Czaszek zostanie również wprowadzone jako mapa w trybie Aren przez ograniczony czas.

Czego zatem można spodziewać się po Genezie w Apex Legends? Królewski Kanion z sezonu 0 oraz Skraj Świata z Sezonu 3 powracają na ograniczony czas w zastępstwie do trybów dwu- i trzyosobowych. Możecie celebrować swoje zwycięstwa na tych ikonicznych mapach, wypatrywać hot dropu w Mieście Czaszek, zdobywać ekwipunek na ruchomym pociągu, który przemierza Kapitol w czasie z przed lądowania Wydobywacza Planetarnego, a także spróbować swoich sił w multi-drużynowych starciach w Składzie Paliwa.

Wydarzenie kolekcjonerskie „Geneza” wprowadza do gry ścieżkę nagród, wśród których można będzie znaleźć przedmioty kosmetyczne, w tym legendarne skórki do Karabinu Ładunkowego i EVA-8. Ponadto, gracze mogą uzyskać nawet 1600 punktów każdego dnia dzięki zmieniającym się co dzień wyzwaniom. Dostępne są również osiągnięcia, które nagrodzą 4 wyjątkowymi odznakami, jeżeli uda się je wypełnić w trakcie trwania wydarzenia.

„Geneza” wprowadza do gry też 24 tematyczne i ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne, które można nabyć bezpośrednio (przy wykorzystaniu Apex Coins i materiał do craftingu), a także w paczkach powiązanych z wydarzeniem. Odblokowanie wszystkich 24 przedmiotów daje też dostęp do wyjątkowego zestawu dla Revenanta (jego heirloom trafia do gry).

 Do tego Octane, Revenant, Lifeline, Bloodhound i Wattson mogą spodziewać się aktualizacji, która poprawi jakość igrzysk dla wszystkich. Karabiny Spitfire, 30-30 Repeater, a także Longbow zostaną zbalansowane dla bardziej zrównoważonej rozgrywki. Ale o tym poczytacie w tym miejscu.

Zobacz także

1 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz