Apex Legends ogłasza turnieje z pulą nagród 3 milionów dolarów

Dodany przez PefriX prawie 4 lata temu
2 1991
Apex Legends ogłasza turnieje z pulą nagród 3 milionów dolarów

EA oraz Respawn mają świetna wiadomość dla wszystkich fanów i zawodników Apex Legends! Przedstawiają Apex Legends Global Series – serię oficjalnych turniejów, w których na PC wezmą udział zawodnicy z całego świata, o różnych poziomach zaawansowania.

Początkowo seria będzie się składać z dwunastu, rozgrywanych przez cały rok globalnych wydarzeń na żywo. Pierwszy turniej online odbędzie się 25 stycznia 2020 r. (rejestracja na wydarzenie ruszy 11 stycznia). Pierwszy główny turniej na żywo odbędzie się w dniach 13-15 marca 2020 r.

Łączna pula nagród wyniesie ponad 3 miliony dolarów. W turnieju mogą wziąć udział gracze na PC z ponad 60 krajów (Polska również!). Możecie rozpocząć zabawę, rejestrując się w Global Series już dziś.

Jak to ogólnie wygląda?

  • Turnieje online: To jest Wasza przepustka do Apex Legends Global Series. Jeśli dobrze się spiszecie w oficjalnych turniejach online na PC, będziecie zdobywać punkty Apex Legends Global Series. Dzięki nim możecie się zakwalifikować do wydarzeń na żywo. Centrum organizacyjnym tych turniejów online będzie Battlefy.
  • Wyzwania wydarzenia: Wydarzenia na żywo dają lokalnym talentom szansę na zabłyśnięcie. Będą się skupiać na rozgrywkach regionalnych w całej społeczności graczy Apex Legends. Na zwycięzców czekają zarezerwowane miejsca w nadchodzącym turnieju głównym (Major).
  • Wydarzenia „Premier”: wydarzenia globalne na żywo, w których walczą ze sobą najlepsi zawodnicy online z każdego regionu. Najlepsi zawodnicy w tych wydarzeniach zdobędą jeszcze więcej punktów Apex Legends Global Series oraz zaproszenia z gwarancją miejsc na turniejach głównych (Majors). Wydarzenia te będą sponsorowane i obsługiwane  przez PGL i GLL.
  • Majors: główne turnieje na żywo pod egidą EA. To na nich najlepsze zespoły z całego świata rywalizują o największe pule nagród przez cały rok. Zwycięzcy głównych turniejów Apex Legends Majors zdobędą tytuł najlepszych graczy na świecie.

Wszystkie turnieje główne (Majors) i wydarzenia Premier w Apex Legends Global Series oraz niektóre turnieje online będą transmitowane na żywo.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube