Apex Legends opowiada o systemie questów z elementami PvE!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 2221
Apex Legends opowiada o systemie questów z elementami PvE!

Piąty sezon rozgrywek przyniesie do Apex Legends sporo nowości. Oficjalnie wystartuje 12 maja i doda do gry nową postać. To jednak nie jedyna niespodzianka, jaką Respawn przygotowało dla graczy.

Wiemy również, że aktualizacja wprowadzi również system questów, który znacząco różnić się ma od wyzwań, dostępnych do tej pory. Czego możemy się spodziewać? Na pierwszy ogień pójdzie zadanie związane z The Broken Ghost, czyli tajemniczym artefaktem, który trzeba będzie odnaleźć w Apex Legends.

Gracze w różnych trybach będą mogli zdobywać Treasure Packs, czyli nowy rodzaj przedmiotu, zawierający od materiałów rzemieślniczych, po Apex packs, aż do bonusu XP do Battle Passa. Co ciekawe, wśród tych niespodzianek pojawi się również najważniejsza, czyli przepustka do weekendowych polować. W trakcie sezonu będzie można zdobyć 45 Treasure Packs, przy czym tylko jeden taki dziennie będziemy mogli zgarnąć. Warto zatem będzie dzielić się zdobyczą z resztą ekipy.

Te cotygodniowe polowania to zaproszenia do specjalnego wydarzenia, odbywającego się na konkretnie przygotowanej mapie. W tym przypadku będzie to nocna wersją King’s Canyon. Nasze zadanie będzie „proste” – będziemy musieli dotrzeć do celu, zdobyć konkretny przedmiot, a następnie wrócić do punktu zbiórki, aby oddać zdobycz. Warto zaznaczyć, że naszym problemem nie będą tylko inni gracze, ale również Prowlery, hasające radośnie po okolicy.

Te weekendowe polowania będą właśnie questami o których mówiło Respawn. Pierwsza seria, czyli The Broken Ghost, posłuży również za kontynuację historii nowej postaci, Loby Andrade, która chce się zemścić na Revenancie. Co ciekawe, fabuła oraz nowe zadania będą pojawiały się z czasem w formie rozdziałów, ale aby móc w nich uczestniczyć, trzeba będzie wykonać poprzednią misję.

Całość zapowiada się ciekawie, ale jak sprawdzi się w praktyce? O tym przekonamy się 12 maja w Apex Legends.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube