Apex Legends otrzyma dwa pudełkowe wydania z kilkoma łakociami

Mgwcjwe35yvkr68v6uvchf

Respawn oraz EA poinformowali, że Apex Legends otrzyma pudełkowe wydanie. Udostępnione zostanie 18 października i to w dwóch wersjach – jedna poświęcona będzie Lifeline, druga Bloodhound.

Jak możecie się domyślać, każda pudełkowa wersja Apex Legends zaoferuje zupełnie inne, unikalne skórki. The Lifeline Edition zawierać będzie Guardian Angel Legendary skin dla Lifelife, the Chooser of the Slain Legendary skin dla karabinu Flatline, ekskluzywne  Winged Guardian Banner oraz Angel Struck Badge. Do tego dojdzie jeszcze 1 000 Apex Coins.

The Bloodhound Edition zapewni z kolei Intimidator Legendary Skin dla Bloodhound oraz Wrath Bringer Legendary skin dla Prowler SMG, a do tego Feeling Impish banner i Tormentor badge. Poza tym, oczywiście 1 000 Apex Coins.

1 000 Apex Coins wystarczy, aby kupić przepustkę sezonową w Apex Legends. Tyle waluty premium kosztuje w sklepiku gry około 10 dolarów. Ile EA życzy sobie za pudełkowe wydanie Apex Legends? 20 dolarów, zatem nie jest to taki zły interes dla osób, które grają w tego battle royale’a.

Pudełkowe wydania Apex Legends zadebiutują zarówno na PC, jak i konsolach. Co jednak ciekawe, posiadacze blaszaków nie znajdą w pudełku płyty z grą, a zamiast tego kod do Origin. Nie jest to w sumie żadna niespodzianka, bowiem to rozwiązanie powoli robi się standardem. O ile już nie jest.

Z tego powodu chciałem Was zapytać, czy kupujecie pudełkowe edycje gier sieciowych?

Zobacz także

9 komentarzy