Apex Legends przestaje być dzisiaj tylko Battle Royalem!

2021 05 04 132602

Właśnie jesteście świadkami historii. Apex Legends – czyli jedna z największych i najpopularniejszych obecnie gier na świecie (niedawno świętowała 100 milionów graczy!) – przestaje być tylko Battle Royalem.

Rozpoczynający się dzisiaj sezon “Dziedzictwo” (Legacy) wprowadza nową postać – Walkirię, nowy rodzaj broni – Łuk Bocek, nową Przepustkę Bojową, odświeżoną mapę Olimp oraz…

<kurtyna w górę>

… Areny – czyli nowy permanentny tryb gry 3vs3, w którym dwie przeciwne drużyny walczą między sobą na małych mapkach. Rozgrywka dzieli się na rundy, a pomiędzy rundami następuje czas “kupowania”, czyli coś, co doskonale znamy z innych produkcji.

Jest oczywiście za wcześnie, aby porównywać Apexa do CSGO czy Valoranta, ale to pierwszy krok w staniu się czymś więcej niż tylko typowym Battle Royalem polegającym na dostaniu się do ostatniego kręgu/pierścienia i przeżyciu.

Apex Legends to bardzo dynamiczny i bardzo mobilny FPS, więc tutejsze arenki powinny dostarczyć mnóstwo emocji. To nie będzie kampienie w miejscu i czekanie na błąd przeciwników.


“Dziedzictwo” powinno zadebiutować około 19:00 czasu polskiego (na PC).

Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

14 komentarzy