Apex Legends wkrótce zawędruje na Steam? Wygląda na to, że tak!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 2028
Apex Legends wkrótce zawędruje na Steam? Wygląda na to, że tak!

Moi drodzy, wybaczcie, że powtarzam coś, co jest oczywiste i dla Was wiadome. Przecież śledzicie newsy i wiecie wszystko, często przed nami. Dlatego informacja o tym, że Apex Legends pojawi się na Steamie z pewnością nie jest dla Was żadną rewelacją. Zaiste, wszak EA informowało, że dogadało się z Valve, dzięki czemu gry dedykowane na platformę Origin z czasem zaczną pojawiać się na Steamie.

Co prawda należy tutaj pamiętać, iż ani EA ani Respawn nie podało konkretnej daty debiutu Apex Legends na Steamie. Niemniej wszystkie poszlaki wskazują jednoznacznie, że jesteśmy bliżej niż dalej tego jakże wiekopomnego wydarzenia. Jakie nowe dowody na to mamy?

Otóż odkrycia kopaczy danych (dataminerów lub jak kto woli, analizatorów danych) wskazują, że coś jest na rzeczy. W plikach gry odkryto bowiem unikatowy brelok do broni! Jest nim specyficzny ziemniak, którego osoby zaznajomione z produkcją o tytule „Portal” (produkcji Valve) powinny dobrze znać.

Nie wiem, czy wszyscy z Was, moi drodzy, znacie tak klasyczny tytuł, jakim jest Portal, ale chcąc uniknąć nadmiernego, że tak powiem, spoilerowania historii, napomknę tylko, że ów ziemniak związany jest z GLaDOs (Genetic Lifeform and Disk Operating System). Jakby tego było mało, plik ze wspomnianym brelokiem nazywa się "v_charm_valve_potato".

To oczywiście jeszcze niczego nie oznacza i najwięksi sceptycy wskazują na możliwą współpracę (crossover) z Portalem lub inną grą Valve. Niemniej wątpliwym jest, aby chodziło właśnie o to. Zwłaszcza, że to właśnie w okolicach 2020 roku Apex Legends miał pojawić się na Steamie. Możemy zatem zakładać, że już niedługo faktycznie doczekamy się tego wydarzenia.

Czy cieszy Was ta informacja, moi mili, czy jest Wam najzupełniej obojętna i spływa po Was, niczym zeszłoroczny śnieg?


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube