Apex Legends z nowym, tymczasowym trybem i Wojażami Mirage'a

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
0 1744
Apex Legends z nowym, tymczasowym trybem i Wojażami Mirage'a

Apex Legends kilka dni temu otrzymało świąteczną aktualizację, która wprowadza do gry kilka atrakcji. Wśród nich znajdzie się Zimowy Ekspres, czyli specjalny tryb tymczasowy, ale nie zabraknie również imprezowania z Miragem w ramach jego Wojaży. To wszystko w ramach wydarzenia „Magia holo-świąt Mirage'a”, które potrwa do 7 stycznia.

W ramach Zimowego Ekspresu trzy oddziały rywalizują o zdobycie pociągu na Skraju Świata, który został „odpicowany” na święta i przemieszcza się od stacji do stacji. W przypadku Zimowego Ekspresu trasa pociągu jest ustalona i ograniczona do mniejszej przestrzeni, by zagwarantować, że zawsze będziecie w centrum akcji.

Każda legenda jest wyposażona w określony ekwipunek, więc nie będziecie musieli szukać łupów. Chcecie spróbować czegoś innego? Wyeliminowani gracze odrodzą się co rundę i będą mogli wybrać inną postać. Sprawdźcie różne kombinacje drużyny, dostosowując się do tego, co robią wrogowie, by zająć punkt. Pierwsza drużyna, która przechwyci pociąg trzy razy, zwycięży! Wyposażenie zmienia się codziennie, więc sprawdzajcie nowe kombinacje.

Poza tym Mirage przeniósł swoją imprezową łódź, „Wojaże Mirage'a”, na mapę Skraj Świata – i zaprasza na nią wszystkie legendy. Zabierzcie ze sobą ulubioną broń (będzie Wam potrzebna) i przygotujcie się na poznanie Mirage'a od strony, której nigdy nie znaliście. Z tą zmianą na polu bitwy związane jest również specjalne zadanie, za wykonanie którego zdobędziecie skórkę do broni. Uprzedzam jednak, że trzeba być szybkim, aby je wykonać.

Wydarzenie „Magia holo-świąt” wprowadza do Apex Legends kolejne 24 tematyczne i ograniczone czasowo przedmioty kosmetyczne. Wszystkie 24 przedmioty będą dostępne bezpośrednio do kupienia (za monety Apex lub metale rzemieślnicze) i do znalezienia w pakietach Apex podczas trwania wydarzenia.  Każdy pakiet wydarzenia będzie zawierać jeden przedmiot z wydarzenia i dwa przedmioty spoza wydarzenia.

Jeżeli w trakcie wydarzenia odblokujecie wszystkie 24 przedmioty kosmetyczne, otrzymacie za darmo zestaw pamiątek Pathfindera.  Jeśli jednak nie uda Wam się odblokować tego zestawu podczas wydarzenia, będzie on dostępny w pakietach Apex po jego zakończeniu. W czasie wydarzenia warto wypełniać rozmaite wyzwania, by otrzymać w nagrodę darmowe wyjątkowe skórki, odznaki i pakiety muzyki.

Od 19:00 13 grudnia do 19:00 16 grudnia gracze będą zdobywać podwójne PD (z wyjątkiem gwiazdek za wyzwania przepustki bojowej). Ten bonus dotyczy poziomu konta oraz postępów w ramach przepustki bojowej.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube