Apex Legends z tymczasowym trybem Solo oraz tematyczną zawartością

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
3 2352
Apex Legends z tymczasowym trybem Solo oraz tematyczną zawartością

W zeszłym miesiącu Respawn oraz EA uruchomili Sezon 2. Apex Legends: Elektryzująca Bitwa. Dostaliśmy całkiem spory pakiet nowości (nowa postać, nowa legendarna broń, zmiany na mapie), w tym wprowadzenie gier rankingowych. Te ostatnie podobno cieszą się sporą popularnością. Niemniej gracze wciąż i wciąż upominają się o tryb dedykowany samotnym wilkom. No cóż, skoro chcieli, to dostali!

Wczoraj wystartowało wydarzenie o nazwie żelazna korona, które potrwa do 27 sierpnia i zaoferuje:

  • Tryb ograniczony czasowo – Solo

  • Octane przejmuje miasto

  • Weekend podwójnych PD dla najlepszej 5 i zwycięzców

  • Pakiet kolekcji żelaznej korony oraz sklep żelaznej korony

  • Zestaw pamiątek Bloodhound

  • Wyjątkowe wyzwania-wydarzenia z darmowym łupem

Tryb Solo wędruje do Apex Legends na czas ograniczony. Nie wiadomo, czy zagości na stałe w tym Battle Royale’u – wszystko wyjście w praniu i zależeć ma od realnego zainteresowania graczy. Jeśli zaś chodzi o „Octane przejmuje miasto”:

Octane przejął część Królewskiego Kanionu i dokonał w nim kilku poprawek, które pozwolą mu bardziej rozwinąć pełne adrenaliny skrzydła. Sprawdźcie ścieżkę z trampolinami oraz krąg ognia, by eliminować wrogie oddziały z klasą. Stale szukamy nowych sposobów na przeniesienie części osobowości legend do mapy, a ta zmiana pozostanie w Królewskim Kanionie nawet po zakończeniu wydarzenia. Jeśli społeczności spodobają się takie urozmaicenia, swoje 5 minut z pewnością otrzymają w przyszłości także inne legendy.

Wraz ze specjalnym wydarzeniem, pojawiła się również specjalna zawartość tematyczna w postaci przedmiotów kosmetycznych. Otwierając pakiety kolekcji żelaznej korony, macie 50% szans na epicki przedmiot oraz 50% szans na legendarny przedmiot z zestawu obejmującego 24 tematyczne przedmioty.

W tych pakietach nie ma przedmiotów zwykłych, rzadkich ani duplikatów. Stała pula łupów bez duplikatów oznacza, że jeśli odblokujecie 12 epickich przedmiotów i wciąż pozostaną jakieś do odblokowania, to przy otwieraniu kolejnych pakietów kolekcji żelaznej korony macie gwarantowany przedmiot legendarny.

Wydarzenie żelaznej korony wprowadza także nową walutę – korony – którą zdobywa się w wyzwaniach oraz z pakietów żelaznej korony. Korony można wydawać w sklepie wydarzenia ograniczonego czasowo, aby odblokować rzadką, epicką i legendarną zawartość, unikatową dla danego wydarzenia.

Jeśli w trakcie wydarzenia uda Wam się odblokować wszystkie 24 przedmioty z pakietu żelaznej korony, monety Apex pozwolą zdobyć zestaw pamiątek (heirloomów) Bloodhound. Zestaw pamiątek Bloodhound wejdzie w skład standardowej puli pakietów Apex po zakończeniu wstępnego wydarzenia żelaznej korony.

Niewydane korony zostaną automatycznie zamienione na metale rzemieślnicze na koniec wydarzenia. Wszystkie pakiety żelaznej korony oraz sklep żelaznej korony są unikatowe dla tego wydarzenia. Wykonując zadania podczas wydarzenia żelaznej korony, można zdobyć dwa pakiety żelaznej korony, wyjątkowe odznaki tego wydarzenia oraz korony.

Od 19:00 16 sierpnia do 19:00 19 sierpnia gracze zdobędą podwójne PD za uplasowanie się w najlepszej 5 oraz za zwycięstwa.  Ten bonus dotyczy poziomu konta oraz postępów w ramach przepustki bojowej. Po więcej informacji zapraszam tutaj.

P.S. Za tego newsa też się sprzedałem.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube