Apex Legends zostanie połatane w następnym tygodniu – Gibraltar na celowniku

Zymtxfs6ferfrgnettuwpr

Ostatnim razem pisałem Wam o dużej ilości zmian, które są na horyzoncie Apex Legends. Respawn postanowiło wypowiedzieć się w tej kwestii – deweloperzy zapowiadają aktualizację, która pojawi się w nadchodzącym tygodniu. Nie będzie zawierała żadnej, nowej zawartości, bowiem skoncentruje się na naprawie błędów.

Mowa tutaj o stabilności serwerów, udźwiękowieniu oraz rejestrowaniu otrzymywania obrażeń. Te kwestie zostaną poprawione, dzięki czemu będziemy lepiej słyszeli, prawdopodobieństwo na slow-mo na początku meczu zostanie zminimalizowane, a do tego pociski trafiające w cel będą zaliczane.

Respawn ukróca również zabawę z kleistą tarczą Gibraltara. Mowa tutaj o Gun Shield, którą ta postać mogła rozłożyć. Zapewniała dodatkową osłonę podczas celowania, ale przez ostatnią aktualizację można było przyczepiać do niej przedmioty. Przykładowo jump pada Octane’a, czy beczki z gazem Caustica.

Twórcy stwierdzili, że o ile obserwowanie kreatywności graczy było ciekawe, tak nadużywanie przez nich tej mechaniki musiało zostać ukrócone. Tarcza Gibraltara przestanie być lepka, ale będzie odbijała Arc Stars (gwiazdki).

Poza tym, Gibraltar oraz Caustic będą mogli w pełni korzystać ze swojej pasywki, Fortified. Zapewnia ona 10% redukcję otrzymywanych obrażeń, co nie zawsze działało, jak należy. Respawn zapewnia, że dzięki nadchodzącej łatce problem zostanie zażegnany.

Poprawek jest całkiem sporo. Całość znajdziecie w tym miejscu.

Zobacz także

8 komentarzy