ArchLight Online - gra lepsza od Tibii. Rusza nowy sezon z wielkim dodatkiem!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
13 14467
ArchLight Online - gra lepsza od Tibii. Rusza nowy sezon z wielkim dodatkiem!

Gdybyśmy mieli jednym słowem opisać ArchLight Online, to byłoby to słowo – fenomen. 

20-osobowa grupka ludzi stworzyła grę, która dogoniła, a według niektórych nawet przegoniła Tibię. Ilość contentu dostarczanego do ArchLight Online jest ogromna i musi robić wrażenie nawet na zatwardziałych krytykach. Wystarczy spojrzeć na ilość klas. W Tibii mamy ich cztery, w ArchLight… kilkanaście. 

A to nie koniec, bo już w najbliższy piątek (19 lipca) czeka nas kolejna dawka nowości. 

ArchLight otrzyma ogromny dodatek - The Council of Marius, który wprowadzi nowe zadania, bossy, przedmioty i klasy (Tamer, Gunslinger), a także przebuduje lub poprawi wiele istniejących systemów. Szykujcie się na balans postaci, poprawę systemu obrażeń, revamp głównego miasta oraz usunięcie przedmiotów uznanych przez społeczność za P2W. Doczekamy się też Battlegroundów, które powinny jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. 

19 lipca to również data rozpoczęcia nowego/świeżego sezonu w grze. Świetny moment na rozpoczęcie przygody z ArchLight;em. 

Wbijajcie TUTAJ (ten link zapewni wam status „Premium”)


ArchLight Online powstał sześć lat temu i „dorobił się” od tamtego momentu bardzo licznej i oddanej społeczności. W godzinach szczytu na serwerze można znaleźć nawet 1200 równocześnie zalogowanych osób. Porównajcie to do Tibii, gdzie niektóre światy mają… po 50 graczy online i świecą totalnymi pustkami. W ArchLight takiego problemu nie ma i raczej nie będzie. 

Materiał ma charakter promocyjny i powstał przy współpracy z producentami gry!


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube