ARK jest bezlitośnie hejtowany. Procent pozytywnych recenzji spadł na STEAM o prawie 15%

Dodany przez guru prawie 8 lat temu
13 5360
ARK jest bezlitośnie hejtowany. Procent pozytywnych recenzji spadł na STEAM o prawie 15%

Wprowadzając płatny dodatek (20 euro) do nieskończonej gry, twórcy ARK: Survival byli chyba przygotowani na „kilka” gorzkich słów pod swoim adresem. To co zrobili nie było przecież normalne. Uczciwa firma najpierw starałaby się dokończyć produkcję gry, a dopiero później myśleć nad ewentualnymi DLC-kami. Oni postąpili na odwrót… i dostali dokladnie to, na co sobie zasłużyli.

Czyli bezlitosny, niekończący się hejting, który przybrał tak wielkie rozmiary, że spowodował… spadek pozytywnych recenzji (w najnowszych recenzjach) na STEAM o prawie 15%. Jeszcze w czwartek ARK szczycił się 54+ procentami ocen na plus, a dzisiaj ta liczba wynosi już tylko 40%. W kolejnych dniach można się spodziewać dalszych spadków. 

Wszystko oczywiście przez fanów ARK-a, którzy naprawdę nie przebierają w słowach. Niekiedy w bardzo... ekhm, ekhm...  dosadny sposób wyrażają się o ostatnim wyczynie studia Wildcard.

Aż przypomniał mi się Black Desert. Szkoda tylko, że nie ma go na STEAM, bo chętnie zobaczyłbym ilość pozytywnych recenzji przed Pay2Win i po Pay2Win:)


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube