Ascent: Infinite Realm - nowy wysokobudżetowy MMORPG ruszył z Closed Betą

2019 04 25 142535

Wersja SEA Ascent: Infinite Realm (w skrócie po prostu AIR) ruszyła dzisiaj rano z zamkniętymi testami. Rejestracja, download oraz kluczyk do CBT to pikuś. 

https://air.playpark.com 

Potrzebujecie jednak jakiś program do VPN oraz angielską „łatkę’ - bez nich zabawa z AIR nie ma sensu. 

Z pomocą przychodzą na szczęście fani produkcji, których jest całkiem wielu. Na Reddicie macie mnóstwo filmików i poradników, które krok po kroku pokażą wam, co musicie zrobić, co ściągnąć i co kliknąć, żeby wszystko działało.  

Jest trochę kombinowania, ale chyba warto poświęcić na to kilka minut. Szczególnie że normalna anglojęzyczna wersja gry wciąż jest w powijakach i tak naprawdę nie wiadomo, kiedy zadebiutuje w Europie. Może za pół roku, może za rok, a może za półtora roku.

Chcecie tyle czekać? Chyba nie. 

A:IR będzie pełnoprawnym MMORPG-iem na PC-ty. Działać będzie na Unreal Engine 3 oraz oferować „walkę w trzech wymiarach”. Wychodzi więc na to, że przyjdzie nam obijać komuś twarz nie tylko na ziemi, ale również w powietrzu! Spore znaczenie w zabawie mają pełnić statki powietrzne. Nie będą używane tylko podczas walk gildyjnych (potwierdzone!), ale wykorzystamy je do transportu oraz kooperacyjnych elementów.

Zobacz także

16 komentarzy