Ashes of Creation opóźnia testy. “Dążymy do doskonałości gry”

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
7 3270
Ashes of Creation opóźnia testy. “Dążymy do doskonałości gry”

Komunikat Interpid Studios ws. Alfa Testów Ashes of Creation:

W ciągu ostatnich kilku miesięcy testów poczyniliśmy znaczne postępy w zakresie funkcjonalności i wydajności Alpha One. Testy wstępne w grudniu i lutym dostarczyły cennych danych, nad którymi mój zespół pilnie pracował, aby poprawić naszą wydajność i możliwości diagnostyczne. Podczas naszych lutowych testów napotkaliśmy kilka wyzwań i spędziliśmy kilka ostatnich tygodni na rozwiązywaniu tych problemów.

Kiedy zajmowaliśmy się tymi wyzwaniami, mój zespół stwierdził, że potrzebne jest dodatkowe udoskonalenie, aby zagwarantować płynniejszą fazę testowania Alpha One, i wczoraj to zatwierdziłem. Wiem, że to nie jest to, co chcielibyście usłyszeć, ale ja i mój zespół dążymy do doskonałości w zakresie Ashes of Creation i szczerze mówiąc, taki jest cel tych Alf i Bety - odkrywanie problemów i rozwiązywanie ich tak wcześnie, jak to możliwe.

W rezultacie chciałem Wam powiedzieć, że nasz harmonogram testów gry Alpha One uległ zmianie. Przedłużymy testy NDA na podstawie danych zebranych podczas naszej lutowej wersji zapoznawczej Alpha One. Oznacza to, że nasza wersja zapoznawcza Alpha One bez umowy NDA jest teraz zaplanowana na 14 maja do 21 maja 2021 r., A nasz test Alpha One jest zaplanowany na okres od 1 czerwca do 30 czerwca 2021 r.

Czyli tak: pierwsze prawdziwe Alfa Testy (bez klauzuli poufności) wystartują w połowie maja. Najpierw będzie to tygodniowy “Preview”, a potem faktyczny Alpha One (również bez NDA), podczas którego serwery będą otwarte cały miesiąc. 

Zaproszeni będą wszyscy Alfa One Testerzy oraz oficjalni Content Creatorzy. Pisząc “Alfa One Testerzy” mam na myśli osoby, które wsparły zbiórkę na Kickstarterze lub wykupiły najdroższą paczkę – w obu przypadkach mówimy o pakietach za  500 dolarów. 

Reszta z was będzie musiała poczekać na kolejne fazy, które – mamy nadzieję – przebiegną już bez opóźnień. Aż do premiery gry, która jest planowana na przełom 2022 i 2023 roku.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube