Assassin pojawi się w Bless w sierpniu! Do tego sporo innych nowości!

Dodany przez PefriX prawie 6 lat temu
9 3247
Assassin pojawi się w Bless w sierpniu! Do tego sporo innych nowości!

Pora na kolejny list od producenta Bless. Tym razem zawiera nieco więcej konkretów, niż ostatnim razem. Dowiedzieliśmy się bowiem, że klasa Assassin pojawi się w grze w drugim tygodniu sierpnia (o ile serwery do tego czasu nie zostaną zamknięte)!

Nowa klasa dostępna będzie dla obu frakcji. Po stronie Hieron rasy Habicht, Sylvan Elf i Mascu będą mogły wcielić się w skrytobójcę. Przedstawiciele Union będą mogli wybrać rasę Amistad, Aqua Elf, Panterao oraz Mascu aby specjalizować się w cichych zabójstwach.

Assassin będzie mógł korzystać z trybu action-targeting oraz tab-targeting, więc pod tym względem nie będzie na co narzekać. To jednak nie wszystko!

Wraz z nową klasą postaci, Bless otrzyma od dawna zapowiadane Siege of Castra. To specjalny tryb PvP dla 140 osób. Pisaliśmy Wam o nim w poprzednich newsach, więc nie ma sensu rozgadywać się od nowa – po prostu odsyłam tutaj.

Ale, ale, NeoWiz przyszykowało coś jeszcze! System Dominion Contract oraz Capital War również pojawią się w tym samym czasie w Bless. Dominion Contract pozwala kontrolować gildii dane terytorium należące do jej frakcji.

Zdobycie kontraktu nie będzie łatwe. Należy bowiem wygrać go na licytacji, która trwa 40 minut, a gdzie za walutę służy Guild Influence. Kto zapłaci najwięcej, ten otrzymuje Dominion Contract, który równocześnie uprawnia do wzięcia udziału w Capital War.

Capital War to walka wewnątrz własnej frakcji o splendor i chwałę. Nagrodą będzie nie tylko miano Protector Marshall czy High Praetor (w zależności od strony konfliktu), ale również otrzymamy inne niespodzianki. Niestety, Neowiz nie informuje jakie, bowiem szczegóły poznamy wkrótce. Miejmy nadzieję, że będą warte zachodu.

Teraz pozostaje czekać do sierpnia. Szczegóły znajdziecie tutaj.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube