Bądźcie mili w League of Legends to może dostaniecie nagrodę

Dodany przez PefriX 5 miesięcy temu
6 3134
 Bądźcie mili w League of Legends to może dostaniecie nagrodę

Riot Games obiecało jakiś czas temu zaktualizowanie nagród za punkty honoru oraz całego systemu. Firma potwierdza, że czasem gracze wykorzystują honor, by nagradzać dobre zagrania, a nie dobre zachowanie w League of Legends. Mieli nadzieję, że zaistnieje bezpośredni związek między systemem a nagrodami, że będzie używany, by docenić dobre zachowania. Gracze faktycznie zachowywali się lepiej, by móc korzystać z Powrotu, ale ponieważ nagroda nie jest bezpośrednio powiązana z tym, za co przyznaje się honor, to w tym kontekście nic się nie zmieniło. Dlatego pora na nowości!

Podobno dotychczasowe nagrody za najwyższy poziom honoru są nudne. Z tego powodu powstała seria skórek Trzech Honorów, której pierwszym reprezentantem jest Malzahar Trzech Honorów. Skórki Trzech Honorów zastąpią nowe barwy, rozdawane dla Twitcha oraz Warwicka. Niemniej kapsuły 5. poziomu honoru dalej będą zawierały token, który będzie można wymienić na Twitcha, Warwicka albo ich poprzednie barwy.

Jak z kolei działa honor? Wasz honor podnosi się tym szybciej, im częściej zachowujecie się pozytywnie. Pojedyncze potknięcia nie spowolnią zbytnio waszych postępów, ale zachowywanie się raz dobrze, a raz źle spowolni je znacznie. Dodatkowo, jeśli wszyscy w Waszym zespole kogoś uhonorują, to honor każdego zostanie dodatkowo zwiększony, nawet jeśli nie uhonorowano Was. 

Dostajecie więcej punktów honoru od losowo dobranych sojuszników niż od umówionych współgraczy. Ma to zapobiec temu, że głównym sposobem na postępy w honorze będzie przyznawanie sobie honoru przez znajomych. Także tryb gry wpływa na liczbę punktów honoru, którą dostaniecie: rankingowa kolejka solo = kolejka rankingowa elastyczna > zwykłe gry = ARAM = tryby związane z wydarzeniami > razem przeciw SI. Taki podział odzwierciedla rangę gry, a także ilość interakcji między graczami w każdym z trybów.

Co zaś przyniesie przyszłość? Riot doda możliwość zgłaszania graczy przed końcem gry, gdy tylko ktoś zachowa się nieodpowiednio. Dodany zostanie chat dla umówionych grup graczy, co pozwoli Wam utrzymać komunikację z wybranymi przez Was członkami zespołu, bez narażania się na potencjalnie niestosowne wypowiedzi losowo dobranych sojuszników.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube